Kauno miesto Trišalės tarybos posėdyje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

by Lina | 20 gruodžio, 2019 5:00 am

Gruodžio 18 d. įvyko Kauno miesto Trišalės tarybos posėdis. Pasirašytas susitarimas dėl trišalio bendradarbiavimo 2020-2023 metais.

 

Susitarimą pasirašė Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, Lietuvos darbdavių asociacijos Dženeta Gorškovienė ir Kauno regioninio centro pirmininkė Jovita Jančiauskienė. Posėdyje aptartas klausimas dėl Kauno miesto keleivinio transporto viešųjų paslaugų įkainių pasikeitimų (Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. sprendimų projektai TR-607 ir TR-613).

Pranešėjas – Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius. Transporto skyriaus vedėjas atsakė į pateiktus klausimus.

Bendrovės atlyginimų pakėlimui yra numatyta 600 tūkst. eurų. Pirmininkas Bronius Bučelis paminėjo, kad šiuo metu vyksta kolektyvinės derybos su bendrovės administracija dėl atlyginimų pakėlimo.

Kitas kolektyvinių derybų etapas numatytas 2020 m. sausio 22 d.  Ten bus susipažinta su 1 km įkainio indeksacija, sprendimą tam priėmė Kauno miesto savivaldybės taryba. Taip pat žadama aptarti baudas, kai vairuotojas skuba, kalbasi mobiliuoju telefonu maršrute ir nesustoja numatytuose sustojimuose.

Seime svarstomas Viešųjų pirkimo įstatymas ir vidaus sandoriai. Pagal turimą informaciją, Seimas turėjo priimti sprendimą, tokiu būdu savivaldybių įmonės išvengtų  skelbiamų konkursų.

Svarstytas klausimas dėl Kauno miesto trišalės tarybos pirmininko paskyrimo 2020 m. pirmajam pusmečiui. Vienbalsiai pritarta Tado Metelionio, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo kandidatūrai.

Kauno miesto trišalės tarybos posėdyje dalyvavo ir UAB ,,Kauno autobusai” darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Bronius Bučelis, kuris yra deleguotas nuo Kauno regioninio centro.

Kitas Kauno miesto Trišalės tarybos posėdis yra numatytas 2020 m. vasario 27 d.

Bronius Bučelis

 

Source URL: http://ebus.lt/kauno-miesto-trisales-tarybos-posedyje-pasirasyta-bendradarbiavimo-sutartis/