Kauno miesto viešajame transporte laikinai neparduodami bilietai

kovo 13 04:57 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo kovo 13 dienos Kauno miesto viešajame transporte vienkartiniai bilietai neparduodami. Keleiviams siūloma iš anksto įsigyti elektroninio bilieto korteles ir jas papildyti arba už važiavimą atsiskaityti išties paprasta programėle „Žiogas”. Elektroninio bilieto korteles keleiviai gali įsigyti spaudos kioskuose, AB „Lietuvos paštas” skyriuose, PC „Maxima” kasose ir „Mano Kaunas” kauniečių aptarnavimo centre.

 

 

 

Keleivių kontrolė, vykdydama bilietų tikrinimą, iki pirmadienio, kovo 16 d., atsižvelgs į aplinkybes, kai keleiviai vyksta iš vietų, kur nėra bilietų platinimo punktų, ar jų nedarbo metu ir negalėjo įsigyti bilieto.

„Mums rūpi kauniečių sveikata, rūpinamės ne tik keleivių patogumu, bet ir saugumu. Tačiau lygiai taip pat privalome užtikrinti ir kiek įmanoma saugesnes darbo sąlygas vairuotojams, kad apsaugotume nuo virusų. Be to stotelėse sustoję vairuotojai atidarys visas transporto priemonės duris, siekiant išvengti artimo fizinio kontakto tarp keleivių ir vairuotojo.  Tikime, kad šiandien priimti sprendimai prisidės prie šių tikslų“, – teigė bendrovės „Kauno autobusai“ generalinis direktorius Mindaugas Grigelis.

Bendrovės „Kauno autobusai“ informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka