Keisčiausi muitininkų konfiskuoti daiktai

spalio 29 07:52 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Manote, muitininku dirbti nuobodu? Galbūt, tačiau jų rutiną retsykiais praskaidrina netikėčiausi oro uostuose ar pasienyje konfiskuoti daiktai.

Štai Izraelio oro uoste keleivė turėjo kamerą, filmuojančią… jos sėdmenis.

Keisčiausias bagažas surastas Stanstedo oro uoste 2007-aisiais: dešimt žmonių akių indelyje nuo džemo.

Hitrou oro uoste areštuotas afrikietis, bandęs pervežti kokaino, kurio vertė – 163 tūkst. svarų sterlingų. Jis buvo paslėptas svogūnuose.

Getviko oro uoste 2003-iasiais areštuota moteris, bandžiusi vežti narkotikus savo vibratoriuje. Moteris buvo įsitikinusi, jog tokio intymaus daikto muitininkai netikrins.

2002-ųjų liepą septyniolikmetė mergina susirengė iš Dubajaus į Mančesterį skristi su chameloenu ant galvos. Žinodama, jog chameleonas prisitaiko prie aplinkos spalvos, mergina tikėjosi gyvį pravežti nepastebėtą. Chameleonas iš tiesų ant jos galvos atrodė kaip skrybėlaitė. Mergina buvo sulaikyta tik po to, kai ją ėmė fotografuoti bendrakeleiviai, pastebėję, jog chameleono formos „skrybėlaitė“ kaišioja roplio liežuvį.

Sidnėjaus oro uoste buvo sulaikytas vyriškis, bandęs lagamine pervežti keturias didžiules gyvates.

Melburno oro uoste sulaikyta moteris, bandžiusi išvežti iš šalies draudžiamas žuvyčių rūšis. Muitininkų dėmesį atkreipė keisti teliūškavimo garsai po moters sijonu. Patikrinę jie ten surado plastikinius maišelius su penkiasdešimčia gyvų tropinių žuvyčių.

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.