Keleivinio transporto tarybos posėdyje – apie problemas ir metų darbus

by Lina | 7 gruodžio, 2015 5:39 am

aut-daugybe[1]Gruodžio 4-ąją asociacijos „Linava“ Keleivinio transporto skyrius sukvietė tarybos narius į išplėstinį posėdį. Aptarti metų darbai, kalbėta apie skaudžiausias keleivinio transporto problemas. Susirinkime dalyvavo asociacijos „Linava“ prezidentas Erlandas Mikėnas, taip pat generalinis sekretorius Vytautas Milėnas.

 

Keleivinio transporto tarybą sudaro vienuolika narių, tačiau kai kuriems įmonių vadovams pastaruoju metu išėjus iš darbo, jų liko mažiau.

Asociacijos viceprezidentas Rimantas Martinavičius pristatė svarbiausius per metus nuveiktus darbus, kalbėjo apie susiklosčiusią situaciją „Linavoje“.

Jis pasidžiaugė, kad pavyko išsaugoti du darbuotojus asociacijos „Linava“ sekretoriate, kad jie abu sėkmingai darbuojasi keleivininkų labui. „Džiaugiuosi ir asociacijos vadovų parama keleivininkams. Jie supranta mūsų problemas, remia visais klausimais“, – sakė R. Martinavičius. Viceprezidentas sveikino tarybos narius artėjančių švenčių proga, linkėjo gero darbo bei sėkmės asmeniniame gyvenime.

Keleivinio transporto skyriaus nuveiktus darbus prisiminė skyriaus vadovas Jevgenijus Stolovickis. „Tik dirbdami kartu, galime pasiekti gerų rezultatų. Visiems drauge pavyko pasiekti, kad būtų sumažintas PVM tarifas. Tai – puikus bendros veiklos pavyzdys. Deja, sulaukiame per mažai valdžios institucijų dėmesio. Štai ir į mūsų siųstą kreipimąsi po viešojo transporto konferencijos sulaukėme tik atsirašinėjimo, ministerijos neatsakė nieko konkretaus“, – kalbėjo J. Stolovickis.

Jis taip pat papasakojo, kas buvo kalbama Baltijos šalių viešojo transporto ekspertų pasitarime, kalbėjo apie Latvijos bei Estijos patirtį tobulinant viešąjį transportą.

Kiekvienas iš pasisakiusių tarybos narių pristatė per metus nuveiktus darbus bei problemas savo įmonėse, kalbėjo apie tai, kaip būtų galima tobulinti esamą viešojo transporto sistemą. Kalbėta apie tai, kad būtina diegti bendrą visiems vežėjams bilietų platinimo sistemą.

Asociacijos veiklą pristatė prezidentas Erlandas Mikėnas. Pasak jo, vežėjai svariai prisideda prie šalies biudžeto, todėl yra svarbi jėga, kuriant šalies gerovę. Jis taip pat pasidžiaugė darniu keleivininkų kolektyvu, jų pastangomis dirbti viešojo transporto keleivių labui, pasveikino visus artėjančių švenčių proga. „Linkiu, kad jums visur būtų gerai: tiek šeimose, tiek darbuose. Kad jus suptų geri žmonės bei lydėtų visokeriopa sėkmė“, – kalbėjo E. Mikėnas.

Apie tai, ką pavyko nuveikti per pastarąjį laikotarpį gerinant asociacijos „Linava“ darbą, kalbėjo generalinis sekretorius Vytautas Milėnas. „Dirbu dar tik tris mėnesius, tačiau jau supratau, kad šis darbas man labai patinka. Yra daug ką nuveikti, daug ką jau peržiūrėjome, pavyko sutaupyti nemažai pinigų. Iki šiol asociacijoje trūko šeimininko požiūrio. Asociacijai labai svarbu ir nematerialus turtas: autoritetas, garbė“, – kalbėjo V. Milėnas.

Jis taip pat linkėjo visiems keleivinio transporto srityje besidarbuojantiems žmonėms bei jų artimiesiems sveikatos, sėkmės nelengvame darbe.

Susirinkimo pabaigoje Keleivinio transporto tarybos nariai diskutavo aktualiausiais pastarojo meto klausimais.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

 

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2015/11/aut-daugybe.jpg

Source URL: http://ebus.lt/keleivinio-transporto-tarybos-posedyje-apie-problemas-ir-metu-darbus/