Kinas pasivijo ir sustabdė nevaldomą autobusą (video)

vasario 19 04:30 2014 Spausdinti straipsnį Lietuvoje ir pasaulyje

Vyras, kuris pats yra autobuso vairuotojas, sugebėjo pasivyti ir sustabdyti nevaldomą autobusą. Jis spėjo paspausti ekstremalaus stabdymo mygtuką, esantį ties priekiniu autobuso ratu. Apie tai praneša televizijos kanalas „Sky News“, pateikdamas keletą įvykio fragmentų.

Incidentas nutiko Kinijos vakaruose. Autobuso vairuotojas Tian Yuchao, sustojęs stotelėje, pastebėjo nevaldomą autobusą. Supratęs, kad transporto priemonė važiuoja keistai, jis iššoko iš savo autobuso ir leidosi ją vytis.

T. Yuchao pasivijo autobusą, kai jis sustojo taranavęs keletą lengvųjų automobilių. Vyriškis bandė paspausti ekstremalaus stabdymo mygtuką, tačiau autobusas vėl pajudėjo. Sustabdyti autobusą kinui pavyko tik iš antro karto, kai jam pavyti jį padėjo vienas iš lengvųjų automobilių vairuotojų.

Nevaldomas autobusas apdaužė vienuolika automobilių ir nuvertė šviesoforą. Laimė, nenukentėjo nė vienas žmogus.

Vėliau tyrėjai nustatė, kad nevaldomo autobuso vairuotojas pasijuto blogai. Jis išlaipino iš salono keleivius ir pradėjo važiuoti į parką. Tačiau pakeliui jį ištiko insultas, ir autobusas tapo nevaldomas. Šiuo metu vairuotojas gydomas ligoninėje.

Filmuotus kadrus galite pasižiūrėti čia:

http://www.youtube.com/watch?v=U8sUKPwIydU

eBus.lt

Nuotrauka – iš youtube

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.