Kinijos autobusų vairuotojams uždraudė… atsitrenkti į prabangius automobilius

kovo 25 09:41 2012 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Vienos iš Kinijos provincijų autobusų bendrovės vadovai moko savo vairuotojus, kaip atpažinti prabangius automobilius. Įmonės vadovų manymu, tai padės gerokai sumažinti avarijų su „superkarais“ bei prabangiais sedanais kiekį, dėl kurių dažniausiai būna kalti autobusų vairuotojai, praneša „Cnhubei“ su nuoroda į kinų leidinį „Qianjiang Evening News“.

Pastaruoju metu avarijų, kurių dalyviai – prabangūs automobiliai, Kinijoje gerokai padaugėjo. Kuomet kaltu dėl avarijos pripažįstamas autobuso vairuotojas, transporto kompanijai tenka atlyginti nemenkusus nuostolius (vidutiniškai – po 32 tūkst. JAV dolerių). Tačiau tais atvejais, kai sudaužomas, tarkim, „Rols Roys“, suma gali pasiekti ir 160 tūkst. dolerių.

Kad autobusų vairuotojai būtų atsargesni ir laikytųsi atokiau nuo prabangių automobilių, transporto kompanijos ofise, taip pat autobusų vairuotojų darbo vietose atsirado lentelės. Jose – prabangių automobilių atvaizdai bei jų kainos Kinijoje. Be to, transporto kompanija rengia specialius mokymus, kur „studentai“ kala automobilių markių pavadinimus bei kainas.

Tarp „brendų“, nuo kurių automobilių dera laikytis atokiau, pateikiami SSC, „Koenigsegg“, „Bugatti“, „Pagani“, „Maybach“, „Bentley“, „Spyker“, „Rolls-Royce“, „Ferrari“, „Lamborghini“, „Aston Martin“ ir „Maserati“. „Porsche“ dėl nežinomų priežasčių šiame sąraše nėra.

Parengė Lina Jakubauskienė
Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.