Klaipėdiečiai įsigijo tris sudvejintus autobusus

gegužės 15 07:30 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Į Klaipėdos autobusų parką jau atvyko trys Vokietijoje įsigyti sudvejinti aštuoniolikos metrų ilgio „MAN A23″ autobusai. Planuojama, kad į miesto gatves jie išvažiuos birželio pradžioje.

„Standartinių dvylikos metrų ilgio autobusų gavome iš ES fondų lėšų pagal priemonę „Kompleksinė viešojo transporto plėtra“, taip pat netrukus sulauksime dvylikos ekologiškų autobusų, įsigytų už Lietuvos Ispanijai parduotus vadinamuosius taršos leidimus. Tačiau ne mažiau mūsų parkui reikia ir pailgintų autobusų“, – aiškina bendrovės „Klaipėdos autobusų parkas“ generalinė direktorė Jelizaveta Daugininkienė. Transporto priemonės veš miestiečius maršrutais, kur keleivių daugiausia.

Klaipėdiškių įsigytuose autobusuose – 56 sėdimos vietos, iš viso jais gali važiuoti apie pusantro šimto keleivių. „Transporto priemonių būklė – puiki. Visų jų salonuose sumontuoti kondicionieriai, dvigubi langų stiklai, elektroninės švieslentės. Visi autobusai įsigyti iš vieno miesto autobusų parko, techniškai tvarkingi. Tikimės, kad jie dar ilgai veš klaipėdiečius miesto gatvėmis“, – sako bendrovės Pervežimų skyriaus viršininkas Vaidas Ramanauskas.

Visi trys maždaug dešimties metų amžiaus MAN autobusai – dyzeliniai.

Lina Jakubauskienė

Klaipėdos autobusų parko nuotraukos


rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.