Klaipėdoje – dar retesnis viešojo transporto eismas

balandžio 02 04:28 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Sumažėjus keleivių skaičiui ir  dėl to ženkliai pablogėjus viešojo transporto sistemos finansinei situacijai, esame priversti pakartotinai koreguoti Klaipėdos viešojo transporto tvarkaraščius ir kai kurių maršrutų darbą. Grafikų pasikeitimai įsigalioja:

 

 

 

savaitgalio – nuo balandžio 4 dienos;

darbo dienų – nuo balandžio 6 dienos.

Pokyčiai atskiruose maršrutuose

Maršruto Nr. Korekcijų apimtis
2 mažiname reisų  visomis savaitės dienomis
3 mažiname reisų darbo dienomis
4 mažiname reisų  visomis savaitės dienomis
5/5E maršrutų pakete darbo dienomis nutraukiame 5E  reisus (jų yra tik keletas), retiname 5-ojo maršruto reisus dienos metu
6/6E maršrutų pakete darbo dienomis nutraukiame 6E  reisus (jų yra tik keletas), retiname 6-ojo maršruto reisus dienos metu
7 autobusas nebevažiuos savaitgaliais
8 retiname reisus darbo dienomis
9 retiname reisus darbo dienomis
10 retiname reisus visomis savaitės dienomis
14 retiname reisus vakarais visomis dienomis
15 mažinama reisų visomis savaitės dienomis
15B nutraukiame kursavimą savaitgaliais
24 nutraukiame kursavimą savaitgaliais
25 savaitgaliais vietoje didelio važiuos mažas autobusas
26 darbo dienomis naikiname vėliausią reisą 20:30 į Radailius. Didelį autobusą  keičiame į mažą

 

 

  • Savaitgaliais nutraukiame visų miesto maršrutinių taksi – M5, M6 ir M8 – eismą.

 

Su apgailestavimu taip pat turime pastebėti, kad matome be bilieto važiuojančių keleivių skaičiaus augimą.  Manome, kad tokie asmenys  net bendroje visų mūsų nelaimėje siekia atsiplėšti sau naudos, todėl juos vadinti „zuikiais“ yra per švelnu. Nelikime abejingi, sugėdinkime tokius “bendrakeleivius”. Mes savo ruožtu ir toliau vykdome bilietų kontrolę.  Tačiau šiomis aplinkybėmis mums visiems labiausiai padės sąmoningas atsakingumas. Būkime solidarūs.

Nors veido kaukės ar kitos apsaugos priemonės yra rekomenduojamos, o ne privalomos, prašome gerbti kitus keleivius ir vairuotojus ir užsidengti veidą bent šaliku ar kaklaskare.

Naujieji tvarkaraščiai bus paskelbti mūsų puslapio Tvarkaraščių skiltyje. Tvarkaraščių pasikeitimus keleiviai ras www.stops.lt, programėlėje Trafi, teirautis galima ir telefonu 8 800 12344. Pačiose stotelėse esančių tvarkaraščių laikinai stebėti nereikėtų. Planuojame, jog tokie tvarkaraščiai galios karantino metu, o srautams dar labiau mažėjant ar esant naujiems LR Vyriausybės nutarimams, VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ juos atitinkamai koreguos.

klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka