Klaipėdoje jau galima pildyti Pradinuko bilietą

by Lina | 18 rugpjūčio, 2022 3:48 am

Kaip įprasta, dar prieš prasidedant mokslo metams jau galima pildyti Pradinuko bilietą. Šis tik I (miesto) zonoje galiojantis bilietas suteikia papildomą, dar didesnę nei kitiems Klaipėdos moksleiviams lengvatą 1-4 klasių mokiniams.  Bilietas kainuoja 10 eurų ir galioja 9 mėnesius nuo rugsėjo 1 iki gegužės 31darbo dienomis.

Į autobusą įlipama per priekines duris, išlipama per kitas. Bilietą būtina žymėti kiekvieną kartą važiuojant, jis galioja tik su mokinio pažymėjimu. Jei mokinio pažymėjimas elektroninis, bilietu galima pildyti jį (nereikia atskiros e.bilieto kortelės).

Šis ypatingų lengvatų bilietas buvo įteisintas Klaipėdos miesto tarybos sprendimu ir finansuojamas iš miesto savivaldybės biudžeto. Pernai tokių bilietų tėveliai nupirko 1 776, tai leido jiems taupyti šeimos biudžetą.

Pradinuko bilietas kainuoja panašiai kaip dviejų mėnesių moksleivio bilietas, taigi jį įsigyti ne vėlu ir po Naujųjų metų, jeigu tėveliai mano, kad šiandien vaikas dar nepasiekė savarankiškai kelionei tinkamos brandos. Neabejojame, kad prieš išleisdami pradinuką į savarankiškas keliones, tėveliai prieš tai keletą kartų važiuos kartu, paaiškindami mažajam saugios ir patogios kelionės į mokyklą ir atgal taisykles.

klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka 

Source URL: http://ebus.lt/klaipedoje-jau-galima-pildyti-pradinuko-bilieta-2/