Klaipėdoje nuo birželio 1 d. nežymiai didinama autobusų rida

gegužės 28 04:21 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo birželio 1 dienos kaip įprasta pertvarkome grafikus ir maršrutus į vasarinius. Paprastai vasarai, sumažėjus keleivių, mažindavome ir ridą. Tačiau dabar situacija kitokia: kelionių intensyvumą diktuoja ne tiek kalendorius, kiek epideminio režimo sąlygos. Joms švelnėjant, paskutinėmis savaitėmis keleivių skaičius po truputį auga nuo buvusio dugno. Atsižvelgdami į tai, vasarai šiek tiek, lyginant su šiandiena, didinsime ir bendrąją viešojo transporto ridą.

 

Ridą didiname šiomis kryptimis ir laikais: į pajūrį, į kai kurias priemiesčio sodų bendrijas; iki vėlesnio vakaro ištęsiame maršrutų darbo laiką. Nutraukiame šaltojo sezono maršrutų kursavimą, grąžiname šiltojo sezono maršrutus.

Naujieji tvarkaraščiai jau yra paskelbti mūsų Tvarkaraščių rubrikoje.

Atidžiai stebime keleivių srautų pokyčius ir prireikus darysime operatyvius grafikų pokyčius, tad rekomenduojame sekti mūsų naujienas.Planuota susisiekimo schema su/per Tauralaukį ( žr. https://www.klaipedatransport.lt/lt/naujienos/nuo-geguzes-25-per-tauralauki-vaziuosime-kitaip-642

įsigalios priklausomai nuo statybininkų parengties pradėti darbus; tikimės – šią savaitę.

Vienas pasikeitimas įsigaliojo jau nuo gegužės 25 dienos: vasarai nutrauktas 5A maršruto kursavimas, jo sąskaita nuo tos pačios dienos dažniau tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais kursuoja 5 autobusas.

Klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka