Klaipėdoje nuo kovo 28-osios autobusai važiuos rečiau

kovo 26 05:05 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Retiname iki karantino pabaigos autobusų kursavimą mieste savaitgaliais dienos metu. Rečiau kursuos 3, 6, 8, 9 maršrutų autobusai šeštadieniais ir sekmadieniais, o 12-tukas – šeštadieniais.

 

 

Darbo dienomis rečiau kursuos 17-tukas. Tame maršrute taip pat nutraukiame visų dienų reisus, vykdytus iš Jaunystės stotelės 19:30 ar vėliau.

Taip pat savaitgaliais 20-tukas nevažinės; darbo dienomis maršrutas išlieka. Nuo kovo 30 dienos  stabdome 15A kursavimą darbo dienomis   Buvusiems 15A keleiviams siūlome naudotis 17 numerio autobusu.

PRIEMIESČIO MARŠRUTAI NUO NAUJOJO TURGAUS STOTELĖS

Nuo balandžio 1 atidarome naują maršrutą ir keičiame esamų trasas, pradine nustatydami praplėstą Naujojo Turgaus stotelę. Nuo ten į Šernus nutiesiame naują 34 maršrutą. ten pat perkeliame ir 40-ojo  maršruto į Dituvą pradžią,  ten bus ir sezoninio 42-ojo į Vaitelius ir “Rasą” maršruto pradžia.

POKYČIAI  25 IR 26 MARŠRUTUOSE

Nuo 04.01 25-ajame darbo dienomis koreguojame rytinių reisų laikus į Klaipėdą. Taip pat šeštadieniais autobusas nebeužsuks į SB „Rasa“, siūlome kelionės alternatyvą kasdien ten užsuksiančiu 42-uoju.

26-ukas šeštadieniais ir sekmadieniais dukart kasdien užsuks į „SB Eketė“.

27-AS DARBĄ BAIGS ANKSČIAU

Nebelieka paskutiniojo 19:30 reiso. Mažos talpos autobusą keičiame į didelį.

REČIAU VAŽINĖS 28-AS

Žymiai išretiname 28 maršruto į Šernus grafiką. Per dieną lieka 5 reisai

Naujieji tvarkaraščiai bus paskelbti klaipedatranspor.lt Tvarkaraščių skiltyje. Tvarkaraščių pasikeitimus keleiviai ras www.stops.lt, programėlėje Trafi, teirautis galima ir telefonu 8 800 12344. Pačiose stotelėse esančių tvarkaraščių laikinai stebėti nereikėtų. Planuojame, jog tokie tvarkaraščiai galios karantino metu, o srautams dar labiau mažėjant ar esant naujiems LR Vyriausybės nutarimams, VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ juos atitinkamai koreguos.

Klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka