Klaipėdoje – rudens tvarkaraščių keitimai

29 rugsėjo 04:10 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nusistovėjus rudens kelionių srautams, kaip ir kasmet sutiksliname tvarkaraščius, kad jie geriau atitiktų faktines kelionės trukmes ir keleivių poreikius. Įsigalios nuo pirmadienio, spalio 2 dienos.

Mieste

 Maršrute Nr. 2 dėl keleivių pageidavimų keičiame darbo dienų vakarinių reisų laikus. Važiavimus pakoregavome taip, kad 22+ valandą užbaigus darbą LIDL‘e Tilžės gatvėje, darbuotojai spėtų į autobusą, kuris į Sendvario stotelę pietų kryptimi atvyks 22:09.

Maršrute Nr. 22A LEZ valdymo bendrovės prašymu šiek tiek (~5 min.) vėliname popietinius važiavimus 15-17 valandomis. Taip pat pačiame vėliausiame dienos reise (buvo 17:15-17:42) trumpiname trasą: iš trasos išimame dvi paskutines maršruto stoteles, „Klaipėdos energijos“ ir „Dubysos“. Tą reisą užbaigsime Kauno gatvėje, „Ąžuolyno“ stotelėje.

Priemiesčio maršrutuose

Maršrute Nr. 45 tvarkome važiavimo trukmes kai kuriose atkarpose. Darbo dienomis esamas vienintelis vakarinis važiavimas į autobusų stotį keičiamas įprastu reisu nuo/iki Kurėno stotelės. Savaitgaliais vietoj 4 važiavimų iki Svencelės paliekame 2 važiavimus iki Svencelės ir 2 trumpesnius, iki Drevernos (trumpiname pirmąjį rytinį (6-7 ryto) ir paskutinįjį vakarinį (19-20 vakaro) reisus.

Maršrute Nr. 46 tvarkome važiavimo trukmes kai kuriose atkarpose. Visomis dienomis šaltajam sezonui artėjant nebelieka reisų iki Ventės, visi važiavimai bus trumpesni – iki Kintų (žr. pridėtą schemą).

Kapinių stotelėje laipinsime vienodai

 Nuo spalio pirmos ir iš miesto važiuojantys 11, 11A,11B, 28, 29, 34 maršrutų autobusai privalomai užsuks į aikštelę, esančią ties „Kapinių“ stotele – ten, kur ir dabar jie užsuka važiuodami į miestą. Pakeitimas atliktas todėl, kad stojant, kaip iki šiol, pagrindiniame kelyje, yra blokuojamas eismas kitiems automobiliams. Taip bus saugiau ir keleiviams, nes einant į kapines jiems nebereikės kirsti judraus kelio. Tvarkaraščiai nesikeičia.

klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka