Klaipėdoje vairuotojai vėl parduoda bilietus

rugsėjo 16 04:02 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo ketvirtadienio, rugsėjo 17 dienos, miesto autobusuose vairuotojai vėl pardavinėja keleiviams bilietus.

 

 

Rugpjūčio 28 dieną, paaiškėjus vairuotojo apsikrėtimo Covid-19 infekcija faktui UAB „Klaipėdos autobusų parkas“, prevencine tvarka sustabdėme prekybą bilietais miesto autobusuose. Dabar nustatyta, kad šitas atvejis netapo plitimo židiniu, yra izoliuotas, todėl grįžtame į buvusį režimą.

Tai, kad grąžiname bilietų pardavinėjimą autobuse, jokiu būdu nereiškia, kad tokią bilietų įsigijimo formą skatiname. Atvirkščiai, kaip tik ragintume visus keleivius pereiti prie e.bilieto vartojimo. Taip yra ir saugiau, ir pigiau. E.bilietas kainuoja tik 0.64 eur, tuo tarpu perkant iš vairuotojo tenka mokėti jau visą eurą. E.piniginę galima pasipildyti ir internetu, ir kioskuose, o neturintys bilieto kortelės gali nusipirkti kartinį bilietą telefonu. Taigi ragintume nedelsiant  keisti savo įpročius į pažangesnius pasirenkant sau patogiausią atsiskaitymo būdą.

Tuo labiau, kad šis grįžimas į buvusį režimą yra, galbūt, laikinas. Besikeičianti epidemiologinė situacija bet kuriuo momentu gali priversti vėl grąžinti buvusį apribojimą.

Pakartotinai primename saugios kelionės taisykles: dėvėkite kaukes, laikykitės įmanomai didesnio atstumo nuo kitų keleivių, dezinfekuokite rankas salone esančiu skysčiu.

Klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka