Klaipėdos autobusų parkas intensyviau dezinfekuoja autobusus

by Lina | 6 kovo, 2020 5:09 am

 

Dėl koronaviruso grėsmės didžiausia Vakarų Lietuvos keleivių vežimo bendrovė „Klaipėdos autobusų parkas“ (KAP) pradėjo intensyviau dezinfekuoti miesto ir tarpmiestinius autobusus bei ėmėsi papildomų apsaugos priemonių autobusų stoties ir siuntų tarnybos patalpose.

 

„Autobusų dezinfekavimas mums ne naujiena. Jau keletą metų šaltuoju sezonu, kai mieste padaugėja sergančiųjų gripu ar peršalimo ligomis, specialiais preparatais valome autobusus. Matydami kas pastaruoju metu darosi pasaulyje ir atsižvelgdami į specialistų rekomendacijas, praėjusią savaitę nusprendėme visuose padaliniuose dezinfekavimo darbus atlikti dar intensyviau ir taip sumažinti užkrato plitimo riziką“, – aiškino Vaidas Ramanauskas, UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ generalinis direktorius.

Nuo trečiadienio mieste kursuojančių KAP maršrutinių autobusų salonuose tris kartus per dieną specialiais skysčiais ir šluostėmis nuvalomos rankenos, turėklai, o prie priekinių durų, šalia vairuotojo darbo vietos, išdėlioti dozatoriai su dezinfekciniu skysčiu įlipantiems keleiviams.

Analogiškos priemonės naudojamos ir priemiestiniame maršrute į Palangos oro uostą bei tarpmiestiniuose maršrutuose į Vilnių bei Rygą, mat čia didžiausia rizika sulaukti keleivių iš valstybių, kur koronavirusas išplitęs labiausiai.

Nuo šios savaitės papildomai dezinfekuojamos ir Klaipėdos autobusų stoties patalpos. Keleivių laukimo salėje kas valandą valytoja šluostėmis nuvalo kėdžių atlošus ir rankenas, prie kasų taip pat pastatyti dozatoriai su dezinfekciniu skysčiu. Kitame KAP padalinyje – stoties siuntų tarnyboje – klientams taip pat rekomenduojama pasinaudoti dezinfekuojančiomis priemonėmis.

„Visi puikiai suprantame, kad viešasis transportas yra padidintos rizikos vieta sklisti įvairių ligų užkratams, todėl, kiek tai įmanoma, stengsimės, kad mūsų aptarnaujamiems keleiviams kelionės būtų visapusiškai saugios“, – reziumavo V. Ramanauskas.

UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ yra Klaipėdos miesto savivaldybei priklausanti bendrovė, teikianti keleivių pervežimo paslaugas miesto, priemiesčio, tarpmiestiniuose bei tarptautiniuose maršrutuose ir vykdanti užsakomuosius reisus.

Klaipėdos autobusų parko informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

 

Source URL: http://ebus.lt/klaipedos-autobusu-parkas-intensyviau-dezinfekuoja-autobusus/