Klaipėdos kontrolieriai stojasi ant ratų

by Lina | 14 gegužės, 2019 4:52 am

Šiemet Klaipėdos parkavimo kontrolieriai pradedami aprūpinti paspirtukais.

 

 

Per darbo dieną šiltuoju metų laiku įprasta, jog kontrolierius savo kojomis sukaria apie 20 kilometrų – priskirtos teritorijos didelės, žmonių turime nedaug, taigi per metus taip kontrolierius nužingsniuoja keletą tūkstančių kilometrų.

Dabar jie pradeda stotis ant ratų. Ir pavargs mažiau, ir dažniau priskirtas teritorijas apvažiuos. Pradžia – pajūryje, kur yra didžiausi atstumai ir kur dėl karštomis dienomis nuolatos susidarančių eismo spūsčių, įvertinus pastaruoju metu puikiai išvystytą dviračių ir pėsčiųjų infrastruktūrą, tai tampa pati efektyviausia susisiekimo priemonė. Svarbu ir tai, kad nors ir menkas įstaigos automobilių parkas neprisidės nei prie spūsčių, ne pastaruoju metu itin aktualios temos miesto oro taršos.

Vairuotojams norime priminti, jog parkavimo kontrolieriai dirba ir tam, kad  visi vairuotojai automobilius statytų tvarkingai, optimaliau išnaudotų laiką, kas pagelbėja rasti laisvą vietą automobiliui pastatyti. Taigi vertinkime kontrolierius kaip reiklius, tačiau korektiškus draugus, dirbančius svarbų ir atsakingą darbą.

Klaipedatransport.lt

Source URL: http://ebus.lt/klaipedos-kontrolieriai-stojasi-ant-ratu/