Klaipėdos viešojo transporto tvarkaraščių pasikeitimai nuo balandžio 1 dienos

kovo 27 03:49 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

9A maršrute darbo dienomis ir šeštadieniais 10 min. vėlinami vakariniai reisai.

 

 

 

 

 

 

26 maršruto autobusas kaip ir kasmet šiltojo sezono metu savaitgaliais ir švenčių dienomis keletą kartų per dieną užsuks į SB „Eketė“.

Perėmėme maršruto į SB “Vaiteliai” ir “Rasa” organizavimą ir administravimą. Jam priskirtas 42 numeris. Trasa nesikeičia, autobusas stos visose tarpinėse miesto stotelėse. Maršrute galios ne tik pas vairuotoją perkami kartiniai kelionės bilietai, tačiau ir reguliariems keleiviams patogesni terminuotieji mėnesiniai zoniniai bilietai. Klaipėdos rajono teritorijoje bus galima naudotis II zonos, o Kretingos rajono teritorijoje III zonos terminuotais bilietais. Tokie bilietai parduodami “Klaipėdos keleivinio transporto” Klientų aptarnavimo centre S.Daukanto 13a.

Prasidėjus sodų sezonui keičiame grafikus ir talpas maršrutuose, nutiestuose Šernų kryptimi.

11A maršrute  šiek tiek didiname reisų skaičių. Dėl pridedamų reisų keičiasi ir buvusių reisų laikai. 29 maršrute dėl koordinacijos su pakoreguotu 11A maršruto grafiku šiek tiek keičiasi kelių reisų laikai. Taip pat sezoniškai vienas iš dviejų 28 maršrute važiuojančių autobusų iš standartinio keičiamas į pailgintą.

Artimiausiu metu naujuosius grafikus paskelbsime tinklalapyje ir, šiek tiek vėliau, stotelėse.

Klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka