Kokių šalių vairuotojai agresyviausi?

gruodžio 01 05:11 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Didžiosios Britanijos vairuotojai pagal agresijos lygį pranoksta kitų šalių vairuotojus. Prie tokios išvados priėjo agentūra „LeasePlan UK”, apklaususi tris tūkstančius vairuotojų iš 20-ties pasaulio šalių.

Apie 76 proc. britų pareiškė, jog ne kartą jų adresu buvo parodyti agresyvūs gestai. Kas antras Didžiosios Britanijos vairuotojas girdėjo iš kitų eismo dalyvių necenzūrinius žodžius. Apie 73 proc. vairuotojų yra atsidūrę situacijose, kuomet agresyvūs eismo dalyviai blokuodavo jiems kelią.

Pasak Matt’o Dyer, „LeasePlan JK” direktoriaus, dėl pykčio ir agresijos Britanijos keliuose labiausiai kalti prasti keliai, spūstys gatvėse, greitas gyvenimo tempas, kurie turi neigiamos įtakos vairuotojų elgesiui.

Britai pagal šiuos rodiklius pasirodė agresyvesni nei ispanai bei italai, kurie laikomi temperamentingiausiais europiečiais. Pagal agresijos lygį į britus panašūs čekai, prancūzai ir vokiečiai. Tarp 20-ties šalių, dalyvavusių sudarant reitingą, paskutinę vietą pagal agresyvumą užėmė Turkija. Ten vos 23 proc. vairuotojų pripažino, jog jiems buvo rodomi agresyvūs ar įžeidžiantys gestai, 15 proc. sulaukė necenzūrinių žodžių ir 13 proc. agresoriai blokavo automobilius.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.