Kokiems automobiliams pirmenybę teikia vyrai ir moterys?

gegužės 02 04:31 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Ko gero, niekam nekyla abejonių, kad vyrai ir moterys teikia prioritetą skirtingiems automobiliams. Tačiau esama ir bendrų polinkių. Surasti juos pabandė britai, surengę eilinę apklausą tema – kokie automobiliai gali patraukti gražiosios lyties atstovių dėmesį? Apklausoje dalyvavo daugiau kaip du tūkstančiai žmonių, o tyrimo rezultatus pateikia motors.co.uk.

Beveik pusė vyrų (48 proc.) įsitikinę, jog kuo brangesnis automobilis, tuo jo savininkui bus palankesnės moterys. Jie mano, jog brangus sportinis automobilis garantuoja moterų dėmesį jų personai. Moterys tokiu entuziazmu netrykšta: 53 proc. moterų mano, jog brangių automobilių savininkai įžūlūs ir pernelyg pasitikintys savimi, nuoširdumo iš jų tikėtis neverta. 44 proc. moterų prabangių automobilių savininkus vadina egostais, o 38 proc. mano, jog jie kelia pavojų gatvėse ir keliuose.

34 proc. Didžiosios Britanijos vyrų mano, jog visureigių savininkai pernelyg savimi pasitikintys, o 29 proc. vadina juos chamais. Be to, neturi reikšmės – vyras ar moteris – prie visureigio vairo.

Moterys reiškė palankumą ne patiems brangiausiems, bet žinomų markių sedanams (dažniausiai buvo minimi VW „Passat“ ir „Ford Mondeo“). Jų manymu, tokių sedanų savininkai daug ir atkakliai dirba, taip pat yra išsilavinę. Hečbekus, bričių moterų manymu, renkasi kuklūs vyriškiai.

Tyrėjams netikėtas pasirodė moterų palankumas ekologiškų automobilių savininkams. Daugiau nei pusė moterų mano, kad tokių automobilių, kaip „Toyota Prius“ ir „Nissan Leaf“ savininkai puikiai išsilavinę, atsakingi ir draugiški.

Tiek moterys, tiek vyrai mano, jog patraukliausia automobilio spalva – juoda. Tačiau tai bene vienintelis punktas, dėl kurio sutiko ir vyrai, ir moterys.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.