Kovo 11 d. renginių metu Vilniuje bus laikinai ribojamas transporto eismas

kovo 10 11:33 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Vilniuje vykstant įvairiems renginiams bei eisenoms, mieste numatomi eismo ribojimai ir viešojo transporto eismo pakeitimai. Autobusai ir troleibusai važiuos pagal sekmadienio ir šventinės dienos tvarkaraščius.

Ką svarbu žinoti?

kovo 11 d. 18–21.30 val. draudžiamas transporto priemonių eismas T. Vrublevskio, Šventaragio, Barboros Radvilaitės, Tilto gatvėse ir prieigose;

  • kovo 11 d. 7–17 val. ribojamas transporto priemonių eismas Gedimino prospekte ir Gynėjų gatvės dalyje nuo Gedimino prospekto iki A. Tumėno gatvės.
  • kovo 10 d. 15 val. iki kovo 11 d. 17 val. draudžiamas automobilių stovėjimas Gynėjų gatvės dalyje nuo A. Tumėno gatvės iki Gedimino prospekto;

 Kovo 11 d. nuo 12.30 val. vyks Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos, Lietuvos kariuomenės orkestro ir renginio dalyvių šventinė eisena, kurios metu galimi maršrutų, kurių trasos kerta Gedimino prospektą, nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių: 1G3G11, 2253, 73, 88 maršrutų autobusų ir 2, 3, 4, 6, 10, 12, 17 maršrutų troleibusų. O nuo 16.30 val. vyks eitynes nuo Katedros aikštės Gedimino prospektu iki Lukiškių aikštės, kurių metu taip pat galimi viešojo transporto nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių.

 Dėl 18–21.30 val. numatytų eismo ribojimų T. Vrublevskio, Šventaragio ir Barboros Radvilaitės gatvėse keisis minėtomis gatvėmis kursuojančių 101133 ir 89 maršrutų autobusų trasos ir tvarkaraščiai.

 Keleiviams primenama, kad Lietuvoje vis dar paskelbta ekstremali situacija, kurios metu Vilniuje yra laikinai sustabdyta nemokamo viešojo transporto akcija ir kelionėms galios įprasti bilietai.

 Kaip keisis maršrutų trasos?

 10 maršruto autobusai nuo 18 iki 21.30 val. autobusai į Markučius nuo Žaliojo tilto važiuos Vilniaus, Jogailos, Pylimo, Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus gatvėmis, toliau – įprasta trasa. Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademijos ir Užupio stotelėse. Atgal autobusai važiuos tokia pačia trasa. Važiuodami pakeista trasa 10 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Vinco Kudirkos aikštė, Jogailos, Centro poliklinika, Reformatų, Trakų, Vingriai, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartai ir Misionierių.

 11 maršruto autobusai nuo 18 iki 21.30 val. iš Žvėryno iki Pamėnkalnio–Pylimo–Jogailos gatvių sankryžos važiuos įprasta trasa, toliau suks į Pylimo gatvę ir važiuos Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus, Maironio gatvėmis, toliau savo trasa Užupio ir Polocko gatvėmis. Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos Jogailos, Vinco Kudirkos aikštės, Karaliaus Mindaugo tilto, Arkikatedros, Bernardinų sodo, Dailės akademijos stotelėse. Kursuodami pakeistu maršrutu link Užupio autobusai papildomai stos Centro poliklinikos, Reformatų, MO muziejus, Vingrių, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartų, Misionierių, Subačiaus (link Stoties) stotelėse.

 33 maršruto autobusai nuo 18 iki 21.30 val. iš Šiaurės miestelio iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą. Tokia pačia trasa autobusai grįš į Šiaurės miestelį. Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos Arkikatedros, Bernardinų sodo, Dailės akademijos, Užupio ir Subačiaus stotelėse. Kursuodami šia trasa 33 maršruto autobusai papildomai stos Karaliaus Mindaugo tilto (link Kalnų parko), Kalnų parko, Šv. Petro ir Povilo bažnyčios, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos stotelėse.

 89  maršruto autobusai nuo 18 iki 21.30 val. iš Nepriklausomybės aikštės iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą iki stotelės Aušros vartai ir važiuos tiesiai į Stotį. Tokia pačia trasa autobusai važiuos ir atgal. Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos Arkikatedros, Bernardinų sodo, Dailės akademijos, Užupio, Subačiaus stotelėse. Kursuodami šia trasa 89 maršruto autobusai papildomai stos Karaliaus Mindaugo tilto (link Kalnų parko), Kalnų parko, Šv. Petro ir Povilo bažnyčios, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos stotelėse.

 Primenama, kad į Vilniaus miesto centrą atvykti galima 23, 461217 maršrutų troleibusais bei 1G6G1011335388 ir 89 maršrutų autobusais.

 Kelionę susiplanuoti padės patogus JUDU įrankis: https://bit.ly/GreiciausiasMarsrutas

Viešojo transporto eismą galite stebėti tiesiogiai: https://bit.ly/VirtualiSvieslente

 Su pakeistomis viešojo transporto maršrutų trasomis ir eismo tvarkaraščiais galima susipažinti jau nuo kovo 9 d.

 Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.Ticket, Trafi), telefonu +370 5 210 70 50.