Kretingoje – bendra autobusų ir traukinių stotis

by admin | vasario 20, 2013 5:29 am

Jau netrukus Kretingos autobusų stotis taps pirmąja Lietuvoje, priimsianti tiek autobusų, tiek traukinių keleivius.

„Šiuo metu pertvarkomos geležinkelio stoties patalpos, kad būtų įrengtos atskiros bilietų pardavimo kasos traukinių ir autobusų keleiviams. Laukimo salė keleiviams bus bendra. Patogu tai, kad geležinkelio stotyje jau yra reikalinga infrastruktūra – sanitariniai mazgai, internetas, telefono ryšys ir pan.“, – sako Kretingos autobusų parko direktorius Ramūnas Korsakas.

Pasak įmonės vadovo, dar neapsispręsta, kaip bus pertvarkomi autobusų stoties peronai. „Kol kas neaišku, ar peronai bus perkelti arčiau geležinkelio stoties, ar jie tik bus pasukti jos link. Projektas dėl šių darbų kol kas tebėra derinamas“, – sako R. Korsakas.

Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ ir Kretingos autobusų parkas jau pasirašė sutartį dėl patalpų nuomos. „Bendra autobusų ir traukinių stotis pradės veikti iki Velykų, šiais metais bus baigti ir peronų pertvarkymo darbai“, – aiškina R. Korsakas.

Pasak įmonės vadovo, dabartinei autobusų stočiai persikėlus į geležinkelio stoties patalpas, geresnes paslaugas gaus ne tik keleiviai, bet ir į stotį užsukantys šalies keleivinio transporto įmonių autobusai bei jų vairuotojai.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

Source URL: http://ebus.lt/kretingoje-bendra-autobus-ir-traukini-stotis/