Krovinių ir keleivių vežėjams Moldova turi gerų žinių

by Lina | 14 spalio, 2016 3:58 am

apie-mold[1]Lietuvos vežėjams, gabenantiems tarptautinius krovinius, Moldovos Respublika 2017 metams preliminariai išskyrė 1000 dvišalių ir tranzitinių bei 250 leidimų krovinių vežimui į/iš trečiąsias šalis. Taip sutarta dviejų valstybių Vyriausybių lygiu Susisiekimo ministerijoje vykusiame Lietuvos ir Moldovos bendros komisijos posėdyje kelių transporto klausimais.

Pasirašytu protokolu nustatytos leidimų tarptautiniams krovinių vežimams kvotos leis be jokių kliūčių vežti krovinius tarp abiejų šalių, tranzitu per Lietuvos ir Moldovos teritorijas ir į trečiąsias šalis.

Susitikime taip pat aptarta galimybė vežti keleivius reguliariu tarptautiniu maršrutu Vilnius–Kišiniovas.

Moldovos pusė išreiškė norą keisti Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Moldovos Respublikos Vyriausybės susitarimą dėl keleivių ir krovinių tarptautinių gabenimų automobiliais, siūlydama liberalizuoti tarptautinius krovinių vežimus tarp šalių.

Šis Lietuvos ir Moldovos kelių transporto atstovų bendras posėdis Vilniuje vyko po pakankamai ilgos pertraukos – 5 metų. Susitarta, kad nuo šiol dvišaliai susitikimai bus organizuojami periodiškai.

 

Susisiekimo ministerijos informacija

 

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/10/apie-mold.jpg

Source URL: http://ebus.lt/kroviniu-ir-keleiviu-vezejams-moldova-turi-geru-ziniu/