Lady Gagos autobusai

rugpjūčio 18 06:21 2012 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Pasaulinio garso amerikiečių žvaigždė Lady Gaga į trumpesnes keliones paprastai vyksta itin prabangiais autobusais. Be abejo, dainininkė jų turi ne vieną.

„Lady Gaga’s Tour Bus”, arba dar kitaip vadinamas „Monster bus“ – pagrindinė transporto priemonė, kuria dainininkė vyksta į gastroles iš vieno miesto į kitą. Tai – juodos spalvos kanadietiškas „Prevost“, kuriame – visa įmanoma komforto įranga.

Dar vienas autobusas, kuriuo važinėja Lady Gaga – dviaukštis triašis TopClass 400 „Setra S431 DT”. VIP klasės autobuso ilgis – 13,9 m, aukštis – 4 metrai. Variklis – 503 AG „Mercedes-Benz OM502LA”. Autobuse – visos naujausios bei moderniausios saugumo sistemos.

Transporto priemonės vidus labiau primena prabangius apartamentus. Čia – ir patogūs krėslai, ir dušas, ir mini virtuvėlė, ir baras.

„Setra“ autobusai – vieni iš prestižiškiausių Europoje. Pasak gamintojų, tai – tarsi autobusų pasaulio „Rols Royce“, kurie ne tik itin prabangūs, bet ir saugūs.

Parengė Lina Jakubauskienė


rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.