Las Vegaso gatvėmis važinės „pagirių“ autobusas

balandžio 11 03:54 2012 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Kaip rašo „Las Vegas Review Journal“, Las Vegase šiomis dienomis į miesto gatves išvažiuos specialus autobusas. Projektas skirtas padėti miesto svečiams, kurie pasilinksminimo vietose pasijuto blogai, išgėrę pernelyg daug alkoholio.

Naujosios tarnybos specialistai iškviesti atvažiuos pas „ligonį“, atveš jam vaistų nuo pykinimo bei uždegimo. Priklausomai nuo „terapijos“ intensyvumo, autobuso iškvietimas kainuos nuo 90 iki 500 dolerių.

Už šią sumą pacientas bus apžiūrėtas, jam pastatyta lašinė su preparatu, padedančiu pasišalinti alkoholiui iš organizmo bei vitaminais. Jei klientas pageidaus, už papildomą mokestį jis gaus vaistų nuo pykinimo bei uždegimo.

Paslaugos sumanytojai užtikrina potencialius klientus: visi preparatai ir metodikos, kuriuos naudoja „pagirių“ autobuso medikai, saugūs ir patikrinti. „Pagirių“ autobusas važinės greta populiariausių Las Vegaso pasilinksminimo vietų.

Las Vegasas – vienas iš didžiausių pasaulyje kazino ir pasilinksminimo centrų. Visos įstaigos mieste dirba kiekvieną dieną, čia visuomet gausu svečių ne tik iš Jungtinių Amerikos Valstijų, bet ir iš viso pasaulio.

Parengė Lina Jakubauskienė

Nuotrauka iš „HangoverHeaven“

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.