Laukti autobuso… autobuse

gegužės 24 06:09 2012 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Originali autobusų stotelė neseniai atsirado Pamaskvės Kolomnoje. Autobusą primenantis statinys – dvylikamečio vietos gyventojo Daniilo sukurtas projektas konkursui „Ateities stotelės“.

Konkursas vyko festivalio „Autobusų pasaulis-2012“ dienomis, jame dalyvavo tiek profesionalūs inžinieriai, tiek ir mėgėjai.

Nugalėtojas rinkts visuotiniu balsavimu: konkurso svečiai metė į balsadėžes kuponus su projekto numeriais. Laimėjo Daniilas, nes balsavusiems patiko projekto paprastumas bei prieinamumas.

Kaip teigia autorius, sugalvoti naujos stotelės koncepciją jam padėjo tėvai ir sesuo. Stotelė panaši ne į dabartinį autobusą, o tokį, kokie, kaip įsivaizduoja Daniilas, važinės ateityje.

Nugalėtojo sumanytą stotelės projektą realizavo „Autokolona 1417″. Stotelėje įrengta vaizdo kamera, ateityje čia skambės muzika, padėdama keleiviams trumpinti autobuso laukimo laiką. Įmonės vadovybė svarsto tokią pat stotelę pastatyti ir priešingoje gatvės pusėje.

Parengė Lina Jakubauskienė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.