Lietuvoje pristatytos naujausios „Continental“ vasarinės padangos „PremiumContact 6“

kovo 17 04:55 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Lietuvoje buvo pristatytos naujausios vasarinės „Continental“ aukščiausios klasės padangos „PremiumContact 6“, kurios atitinka aukščiausius saugumo standartus ir yra skirtos itin plačiai automobilių gamai.

Pristatydamas naujas „Continental“ gamintojo aukščiausios klasės „PremiumContact 6“ padangas, „Continental“ koncerno eksporto pardavimų ir rinkodaros vadovas Baltijos šalims Arūnas Kiaušas sakė, kad šią vasarą gamintojas pasitinka su naujausiu ir itin pažangiu vasarinių padangų modeliu „PremiumContact 6“, kuris apjungia aukštos klasės sedanams skirtų padangų komfortiškas savybes su sportiškų padangų modeliu ir tinka itin plačiai automobilių gamai. Šios padangos, kurių savybės yra žymiai geresnės už pirmtakių, yra rekomenduojamos tiems vairuotojams, kurie vertina ne tik maksimalų saugumą, važiavimo komfortą ir didelį padangų ilgaamžiškumą, bet ir sportišką automobilio vairavimą. Kuriant šias padangas ir siekiant užtikrinti ne tik ypatingai subalansuotas važiavimo savybes, bet ir sportišką automobilio valdymą, padangos konstrukcijoje buvo panaudotos naujausios „Continental“ inžinierių sukurtos technologijos ir pritaikyti itin galingiems automobiliams skirtų „SportContact 6“ padangų sprendimai.

Naujosios „PremiumContact 6“ padangos palaipsniui pakeis net du itin populiarius ir daug aukščiausių įvertinimų pelniusių „ContiSportContact 5“ ir „ContiPremiumContact 5“ padangų modelius ir papildys itin sportiškų „SportContact 6“ bei taupiųjų „ContiEcoContact 5“ vasarinių padangų gamą.

„PremiumContact 6“ – itin subalansuotų savybių padangos

Naujosios „PremiumContact 6“ vienoje padangoje apjungia komfortą, tikslų valdymą, maksimalų saugumą ir mažą poveikį aplinkai. Specialiai šioms padangoms „Continental“ inžinieriai sukūrė naują gumos mišinį ir pritaikė naujovišką padangos konstrukciją su sportiškų „SportContact 6“ padangų elementais, derinamais su komfortišką važiavimą užtikrinančiu protektoriaus raštu. Šie sprendimai lėmė, kad naujoji padanga, palyginti su pirmtakėmis, pasižymi iki 15 procentų geresnėmis valdymo savybėmis, mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, didesniu atsparumu dilimui ir komfortu.

Naujosios „PremiumContact 6“ padangos skirtos itin plačiai, nuo vidutinės klasės iki SUV automobilių gamai, yra gaminamos 70 skirtingų dydžių ir tinka nuo 16 iki 21 colio skersmens ratlankiams.

Pergalė didžiajame „Auto Bild“ vasarinių padangų teste

Tik pasirodžiusios rinkoje, naujosios „PremiumContact 6“ padangos buvo įvertintos aukščiausiais rezultatais. Didžiajame Vokietijos žurnalo „Auto Bild“ 2017 metų vasarinių padangų teste, kur buvo bandomos net 52 skirtingų gamintojų iš Europos, JAV ir Azijos 225/50 R 17 dydžio padangos, „Continental“ padangos jau pirmuoju bandymu pakilo ant aukščiausio laiptelio, užtikrintai aplenkusios konkurentų modelius.

Padangas bandę specialistai jas išskyrė dėl geriausių važiavimo savybių ant šlapios ir sausos dangos, ypatingai sportiško ir tikslaus valdymo ir itin trumpo stabdymo kelio. Be to, buvo pažymėtas ir ypatingas padangų atsparumas dilimui, todėl „PremiumContact 6“ padangos ne tik tapo absoliučiomis palyginamojo testo nugalėtojomis, parodžiusiomis itin gerus rezultatus visoje dvylikoje disciplinų, bet ir buvo papildomai įvertintos „Eco-Champion“ nominacija, skiriama padangoms, turinčioms mažiausią degalus taupantį pasipriešinimą riedėjimui ir didelį atsparumą dilimui.

Continental informacija