„Linava” kviečia dalyvauti vairuotojų meistriškumo varžybose

rugpjūčio 07 04:13 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Rugsėjo 2 d. Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vyks transportininko dienos minėjimas į kurį kviečiame atvykti visus asociacijos narių atstovus su šeimomis.

 

 

 

 

Šventės pagrindinis akcentas – sunkvežimių ir autobusų vairuotojų meistriškumo varžybos, tačiau šventės dalyvių lauks ir daugybė kitų užsiėmimų bei pramogų, kurios skirtos suaugusiems ir vaikams. Bus įrengtas specialios pramogų zonos, susirinkusiems koncertuos žinomos Lietuvos grupės ir atlikėjai, vyks varžybos ir su lengvaisiais automobiliais.

Vairuotojų meistriškumo varžybos

Varžybose gali dalyvauti autobusų ir sunkvežimių vairuotojai turintys atitinkamas vairavimo kategorijas. Dalyvių lauks teorijos testas ir praktinės vairavimo užduotys, kurių metu svarbiausia bus trasos įveikimo tikslumas, o ne greitis. Vieną įmonę gali atstovauti viena komanda. Ją sudaro du vairuotojai, kurie dalyvaus asmeninėje, o taip pat ir komandinėje varžybų įskaitoje (įmonę gali atstovauti ir vienas vairuotojas, tuomet jis dalyvaus tik asmeninėje įskaitoje). Dalyvių lauks varžyboms paruošti autobusai ir sunkvežimiai, tad savo transporto priemonių į varžybas atsigabenti nereikia. Visi dalyviai naudosis vienodomis transporto priemonėmis. Artimiausiu metu bus paruošta komandų registracijos forma.

Dalyvavimas

Kviečiame visus prisidėti prie šventės kūrimo, įkuriant savo įmonės zoną: pasistatyti palapinę, ją įsirengti, suorganizuoti užduotis/konkursus dalyviams ir pan. Laukiame Jūsų rugsėjo 2 d. Kaune. Daugiau informacijos, registracijos forma ir detalesnė programa Jus pasieks artimiausiu metu. Sekite asociacijos „Linava“ puslapį ir facebook paskyrą.

 

Linavos informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka