„Linava“ pasirašė sutartį su „DKV Euro Service“

rugpjūčio 13 03:29 2015 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

dkvLietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“  ir viena iš lyderiaujančių kuro kortelių operatorių Europoje  „DKV Euro Service“ ir pasirašė bendradarbiavimo susitarimą. Juo siekiama stiprinti Lietuvos transporto sektoriaus dalyvius atstovaujančios asociacijos ir tarptautinės kompanijos bendradarbiavimą, suteikiant papildomų naudų ir nuolaidų asociacijos nariams.

 

„Mūsų pagrindinis siekis – diegti sprendimus, padedančius vežėjams efektyviau organizuoti darbą. Tad identifikavus sektoriaus dalyviams prioritetinius klausimus, pateikėme jiems pasiūlymus, kurie bus naudingi asociacijos nariams perkant kurą ir mokant už kelių mokesčius Europoje. Norime atkreipti dėmesį, kad šiais pasiūlymais galės pasinaudoti absoliučiai visi asociacijos nariai, nepriklausomai nuo valdomo transporto parko dydžio. Tikimės, kad ateityje turėsime galimybę pateikti dar daugiau vežėjams naudingų sprendimų“, – kalbėjo Artūras Michejenko.

Tuo metu asociacijos „Linava“ prezidentas Erlandas Mikėnas teigia, kad tokiu būdu asociacija plečia naudų vežėjams spektrą. Anot jo, šis pasiūlymas bus naudingas tiek dideliems, tiek mažesniems  vežėjams, o pastariesiems sąlygos ypač palankios. „Pasiektas susitarimas – ilgo darbo rezultatas ir dar vienas Asociacijos didžiulis žingsnis į priekį. Šis kuro projektas, tai dar viena priežastis, dėl ko vežėjams naudinga būti Asociacijoje“, – tikina asociacijos „Linava“ prezidentas.

Palankios sąlygos piltis kurą „Linavos“ nariams galios visoje Europoje ir Baltarusijoje. Esant poreikiui, ateityje bendradarbiavimo galimybės būtų plečiamos ir į, pavyzdžiui, Rusiją.

„DKV Euro Service“ 1934-aisiais buvo įkurta Vokietijoje. Keturiasdešimt dviejose Vakarų bei Rytų Europos šalyse kompanija turi daugiau nei 54 600 tūkst. degalinių bei aptarnavimo taškų tinklą. Vežėjams skirta DKV kortelė yra daugiafunkcė – ji gali būti naudojama ne tik kaip kuro kortelė, bet ja galima sumokėti kelių, tunelių, keltų, tiltų mokesčius beveik visose Rytų bei Vakarų Europos šalyse, susigrąžinti PVM, išsikviesti pagalbą kelyje, planuoti kelionės maršrutą.

Asociacijos „Linava“ nariai, norėdami gauti konkrečias projekto sąlygas ir nuolaidas, maloniai prašomi kreiptis į asociacijos „Linava“ Krovininio transporto skyriaus specialistą Tomą Riebždą tel. 8 5 2786519, tomas.riebzda@linava.lt arba dkv@linava.lt.

 

Linavos informacija