„Linavos“ nariams – išskirtiniai projektai ir paslaugos

birželio 08 03:01 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

linava-1Asociacija „Linava“ siūlo visoms Lietuvos transporto įmonėms naudotis organizacijos teikiamomis paslaugomis ir privilegijomis – galimybe pigiau pirkti degalus Lietuvoje ir užsienyje, PVM ir akcizų grąžinimo, vizų išdavimo, mobilaus ryšio paslaugomis ir kt.

 

Įmonėms, kurios dar nepriklauso asociacijai, siūloma naudotis vykdomais projektais, pateikiama informacija ir paslaugomis, kurios leidžia sumažinti vežėjų išlaidas. Pakeitus asociacijos „Linava“ įstatus krovininio transporto įmonėms nustatytas 870 eurų stojamasis mokestis, kurį sumokėjus įmonės tampa kandidatais į asociacijos narius bei gauna visą asociacijos rengiamą informaciją bei pagalbą, gali naudotis visais vykdomais projektais be teisės naudotis TIR sistema.

Įmonėms, įstojusioms į asociaciją, siūloma naudotis grupiniais degalų prikimo projektais. Pasirašytos sutartys su „Statoil“ ir „DKV“ leidžia pirkti degalus su minimaliu antkainiu, kuris taikomas kiekvienam projekto dalyviui. Šiuo metu yra galimybė pigiau pirkti degalus Lietuvoje ir Vakarų Europoje bei Baltarusijoje daugiau nei 55 000 degalinių bei aptarnavimo taškų.

Taip pat asociacija siūlo naudotis PVM ir akcizo grąžinimo paslauga. Šiuos mokesčius galima susigrąžinti iš visos Europos Sąjungos šalių ir Norvegijos bei Šveicarijos. PVM ir akcizas grąžinamas už išlaidas, susijusias su transporto priemonių aptarnavimu, pirktus degalus, kelių mokestį.

Asociacijos nariai gali naudotis ir telekomunikacijų bendrovės „Tele2“  pasiūlytomis išskirtinėmis mobiliojo ryšio ir duomenų perdavimo sąlygomis bei tarifais visoje Europoje. Siūloma rinktis iš kelių mokėjimo planų.

„Linavos“ specialistai tarpininkauja įforminant įvairių tipų vizas, reikalingas vykstant į Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną ir Uzbekistaną.

Taip pat savo nariams asociacija nemokamai pateikia informaciją susijusią su kelių eismo apribojimais, teisinėmis naujienomis, planuojamais pokyčiais ir įvairiomis rekomendacijomis.

Kviečiame prisijungti prie asociacijos ir naudotis siūlomomis nuolaidomis, paslaugomis ir pateikiama informacija. Kasmetinis mokestis nariams ir kandidatams į narius – 460 eurų.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie stojimą į asociaciją, konkrečias projekto sąlygas ar nuolaidas, maloniai prašomi kreiptis į asociacijos „Linava“ Krovininio transporto skyriaus specialistus.

 

Linavos informacija