Londono autobusas vaiduoklis

liepos 27 05:19 2013 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Įprastai vaiduoklis – tai klaidžiojanti mirusio žmogaus dvasia. Tačiau esama pasakojimų ir apie transporto priemones, kurios ilgą laiką vaidenasi žmonėms ir netgi sukelia šiurpias avarijas.

Viena iš tokių istorijų – pasakojimas apie Londono autobusą vaiduoklį.

1934-aisiais lengvojo automobilio vairuotojas netikėtai pasuko automobilio vairą, važiuodamas pro Kembridžo sodus. Tai buvo baisi mirtis: automobilis atsitrenkė į sieną ir sprogo.

Niekas nesugebėjo paaiškinti, kaip galėjo nutikti tokia avarija. Tačiau didžioji dalis avarijos liudininkų nutarė, kad jos kaltininkas – autobusas vaiduoklis. Remiantis gandais, jį praėjusiame amžiuje automobilių vairuotojai sutikdavo dažnokai.

Teigiama, jog tai būta labai realistiško vaizdo. Raudonasis Londono dviaukštis, pažymėtas septintuoju numeriu, visada pasirodydavo vienu ir tuo pačiu metu – 1 val. 15 min. nakties – ir visu greičiu lėkdavo link išsigandusių vairuotojų.

Tamsoje niekam nepavyko pamatyti, kas sėdėjo prie autobuso vairo. Kuomet priešpriešiais važiuojančio automobilio vairuotojas pasukdavo vairą, bandydamas išvengti susidūrimo su autobusu, pasirodydavo, kad jo ir pėdos ataušusios…

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.