Maskvoje – keleivių vežimo paslauga nuo durų iki durų

lapkričio 18 05:25 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Tai – pirmoji tokia paslauga Rusijoje, kai keleivis gali užsisakyti autobusą toje stotelėje, kurioje jam reikia. iš esmės tai – taksi, tik kelionės kaina analogiška kelionei autobusu. Kol kas paslauga teikiama tik kelių pamaskvės gyvenviečių gyventojams.

Mobiliojoje programėlėje „Moscow Transport“ galima pasirinkti stotelę. Keleiviai vežami 30-čia patogių autobusų. Kol kas keleiviai vežami iki metro stoties „Prokshino“ ir atgal, vėliau maršrutų bus daugiau.

Paslauga labai paprasta naudotis. Reikia parsisiųsti mobiliąją aplikaciją „Moscow Transport“ arba ją atnaujinti, pasirinkti paslaugą „Pakeliui“, tada jos aprėpties zonoje pažymėti tašką, nuo kurio planuojama pradėti kelionę. Programėlė nurodo artimiausią stotelę, iki kurios galima nueiti pėsčiomis. Po to reikia nurodyti kelionės paskirties vietą.

Vidutinis autobuso laukimo laikas yra 10–20 minučių. Stotelėje jis būna ne daugiau kaip dvi minutes, tada vairuotojas važiuoja toliau.

Pasak idėjos autorių, iš esmės tai yra transportas nuo durų iki durų, autobusas atvažiuoja beveik iki namų. Patogiuose ir moderniuose autobusuose yra sėdynės su saugos diržais, USB jungtys įtaisams įkrauti, klimato kontrolės sistema, televizorius.

eBus.lt

mos.ru nuotrauka