VIP autobusai – prabanga ir patogumas

rugpjūčio 08 05:50 2010 Spausdinti straipsnį Įdomybės

VIP klasės autobusai gaminami Jungtinėse Amerikos Valstijose.Komfortiškos transporto priemonės ypač tinka rengti vestuves, išleistuves, jubiliejusar prabangias iškylas.

VIPautobusai iš pirmo žvilgsnio nesiskiria nuo savo standartinių brolių; neįprasta tik jų konstrukcija. Prireikus autobuso šonai „pavažiuoja“ į išorę, tokiu būdusalono erdvė padidėja beveik dvigubai – iki 45 kvadratinių metrų.

Viduje – virtuvė su šaldytuvu, virykle, dušas, tualetas, miegamasis, salonas su minkštais baldais, baras su šviesos muzika, karaoke sistema, DVDbei kitais pramogoms skirtais įrengimais.

Šie neįprasti autobusai JAV surenkami rankiniu būdu. Rankomis gaminami ir baldai. Už mums jau įprastus limuzinus jie pranašesni tuo, jog vienu metu gali vežti daugiau žmonių. Be to,autobuso salonedaugiau erdvės, prabangai bei patogumui skirtų elementų.

Dar vienas iš transporto priemonės privalumų – jos mobilumas; švenčiant šventes autobuse, galima pasirinkti bet kurį patinkantį maršrutą; pasilinksminus bei pašokus gamtoje, kelionė tęsiamatoliau.

Autobuse įtaisytas autonominis generatorius, kurio galingumas – nuo 5,5 iki 7,5 kW. Autobusą galima prijungti ir prie išorės elektros energijos šaltinio.

Parengė Lina Jakubauskienė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.