„Mercedes-Benz“ pristato naują „Intouro“ su moderniausiomis saugumo sistemomis

by Lina | 17 rugsėjo, 2020 4:39 am

Pasak „Daimler“ atstovų, naujasis „Mercedes-Benz Intouro“ pakelia tarpmiestinių bei užsakomaisiais reisais važiuojančių autobusų kartelę į visiškai naują lygį. Autobuse – daug naujų saugumo sistemų, tokių kaip avarinio stabdymo pagalbos sistema „Active Brake Assist 5“ ir „Sideguard Assist“.

 

 

„Mercedes-Benz Intouro“ yra pirmasis autobusas, kuriame įdiegta avarinio stabdymo pagalbos sistema „Active Brake Assist 5“ (ABA 5), kurią „Mercedes-Benz“ jau įdiegė į „Actros“ sunkvežimius. Tai – pirmoji pasaulyje avarinio stabdymo pagalbos sistema autobusams, kuri automatiškai visai sustabdo autobusą, kad būtų išvengta pėsčiųjų ar kitų judančių kliūčių.

Dar viena saugumo sistema – „Sideguard Assist“. Tai – pagalbos darant posūkį sistema su pėsčiųjų atpažinimo funkcija. Ji labiausiai gelbsti vairuotojui apsisukant tankiai automobilių pristatytose vietose. Radaras įspėja apie judančius objektus, tokius kaip pėstieji ar dviratininkai, taip pat apie šalia transporto priemonės stovinčias kliūtis. Autobuse taip pat montuojama ESP, elektroninė saugos programa kaip standartine įranga bei kitos moderniausios saugumo sistemos.

„Mercedes-Benz Intouro“ kėbulas patobulintas taip, kad būtų labiau aerodinamiškas ir lengvesnis, tokiu būdu jis padeda vežėjams taupyti degalus.

eBus.lt

busworld.org nuotrauka

Source URL: http://ebus.lt/mercedes-benz-pristato-nauja-intouro-su-moderniausiomis-saugumo-sistemomis/