„Mercedes-Benz“ siūlo penkias unikalias saugumo sistemas

kovo 06 05:11 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

„Mercedes-Benz Vans“ pasiūlė penkias naujas saugumo sistemas, kurios padės vairuotojams išvengti avarijų.

Pagrindinė „Mercedes-Benz“ saugumo sistemų idėja – perspėti dėl galimų avarijų keliuose, o ne padėti sušvelninti jų pasekmes.

Stabilizavimo sistema esant šoniniam vėjui („Crosswind Assist“)padės automobiliui išlaikyti važiavimo trajektoriją net papūtus stipriam vėjo gūsiui. Saugios distancijos laikymosi sistema („Collision Prevention Assist“)iš anksto praneš vairuotojui apie sumažėjusią distanciją iki priešais važiuojančio automobilio, taip pat apie besibaigiančią transporto spūstį.

„Aklosios zonos“ kontrolės sistema („Blind Spot Assist“) suteiks galimybę stebėti sritis, kurių vairuotojas nemato per veidrodėlį, taip patpraneš apie pavojingą suartėjimą su kitu automobiliu persirikiuojant. Specialūs davikliai perspės vairuotoją, jei automobilis išvažiuos iš savo eismo juostos.

Transporto priemonėse bus sumontuotos ir „Lane Keeping Assist“ bei „Highbeam Assist“.

Jau artimiausiu metu naujosios sistemos bus montuojamos visose „Mercedes-Benz“ lengvosiose komercinio transporto priemonėse.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.