Minske – dar vienas „Minsk City Tour“ autobusas

gegužės 17 02:39 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

Prieš keletą mėnesių Minske pasirodė dviaukštis turistinis autobusas su užrašu „MinskCityTour”. Ekskursijoms po įžymias miesto vietas skirtas autobusas pats jau spėjo tapti įžymybe, rašo delo.by.

Nors projektas garsiai reklamuotas, apie jį daug rašyta spaudoje, tačiau jis dažnai važinėja pustuštis. Vidutiniškai nuperkama apie 20 proc. bilietų. Priežasčių nurodoma keletas – visų pirma, patys baltarusiai menkai domisi savo sostine. Vietos gyventojai retai perka bilietus ekskursijai po miestą. 90 proc. autobuso keleiviai – atvykėliai iš Rusijos.

Dar viena priežastis, kodėl ekskursinis autobusas važinėja pustuštis – į Minską atvyksta mažai užsieniečių. Turistus atgraso tai, kad vykstant į Baltarusiją reikia vizos.

Nepaisant to, kad žmonių autobuse nedaug, projekto organizatoriai mano, kad jis atsipirko. Autobusas buvo įsigytas vos už 15 tūkst. dolerių. Dabar svarstoma galimybė įsigyti dar vieną dviaukštį autobusą.

Važiuodami „MinskCityTour“ autobusu, turistai gali išlipti bet kurioje vietoje, pasivaikščioti po miestą, o paskui vėl sėsti į autobusą ir tęsti kelionę.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.