Žmonės, kurie stumdo tave viešajame transporte

birželio 11 05:10 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Žmonės, besistumdantys ar besibarantys viešajame transporte, erzina kiekvieną. Kaip juos neutralizuoti?

Pateikiame savo skaitytojams dažniausiai viešajame transporte pasitaikančių „piktadarių“ klasifikaciją ir patarimus, kaip su jais kovoti. Be abejo, nebūtina šių patarimų priimti už gryną pinigą.

„Turistas“: „pasiimti kuo didesnę kuprinę, užsidėti ją ant pečių ir įlipti į perpildytos transporto priemonės saloną“ – toks „turistų“ gyvenimo kredo. Jei jie stovi į jus veidu, nieko tokio, tačiau tereikia „turistui“ atsisukti nugara – ir jus prispaudžia milžiniškos kuprinės svoris.

Kaip nugalėti: pasakyti, kad kažkoks įtartinas vyriškis bando atsegti kuprinę. Piktadarys būtinai ją nusiims kad įsitikintų, ar viskas tvarkoje. Tuomet galėsite atsikvėpti lengviau – užsidėti kuprinę ant pečių perpildytame autobuse „turistui“ bus sudėtinga.

„Romantikai“ – besibučiuojanti porelė. Kalbame ne apie mielus apsikabinimus, o apie aistringus bučinius žmonių minioje. Kartais įsimylėjėliai taip įsiaudrina, jog nebepastebi kitų keleivių.

Kaip nugalėti: užkišti už apykaklės ledų, apipilti vandeniu, aplieti putomis iš gesintuvo. Kitaip tariant, kokiu nors būdu atšaldyti karštus jausmus.

„Superbobutė“. Tokia keleivė – viena iš pavojingiausių. Net iš pažiūros miela ir rami senjora, vos privažiavus autobusui, tampa „superbobute“! Ji šviesos greičiu įskrieja į autobusą, stumdydama keleivius taip, kad jie laksto į visas puses.

Kaip nugalėti: bartis su senjora nemandagu, todėl būkite gudresni. Galima pasakyti, kad šiame autobuse bilietai kainuoja brangiau arba kad jis važiuoja kitu maršrutu. Senjora tuoj pat pradings ieškodama kitos transporto priemonės.

„Stovėtojai“. Jie nesistumdo, netriukšmauja. Jie tiesiog stovi… ties transporto priemonės durimis. Dėl tokio „stovėtojo“ neįmanoma nei įlipti, nei išlipti. Dažniausiai tokie „stovėtojai“ – aukšti bei plačiapečiai.

Kaip nugalėti: paimti į rankas kokį nors daiktą (pavyzdžiui, indą su dažais) ir garsiai pranešti, kad jis teplus. „Stovėtojas“ nepanorės išsitepti ir pasitrauks nuo durų.

„Skandalistas“. Tokiam neduok valgyti, duok pasibarti. Jei užkliudysite „skandalistą“ bent petimi ar krepšiu, sulauksite tikros keiksmažodžių lavinos. Jei labai nepasiseks, „skandalistas“ jums dar ir užtvos.

Kaip nugalėti: šypsena ir gera nuotaika – geriausias būdas! „Skandalistas“ tik ir laukia, kol jam kas nors jam šiurkščiai atsakys, ir prasidės barnis. Jei stovėsite ir nekaltai šypsositės, nekreipdami į „skandalistą“ jokio dėmesio, jo pyktis greitai išsikvėps.

Na, o svarbiausias patarimas – būkime mandagesni ir dėmesingesni vieni kitiems. Tuomet kelionė viešuoju transportu bus maloni ir niekam nesugadins nuotaikos.

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.