m.Ticket jau naudojasi daugiau nei 7000 viešojo transporto keleivių

liepos 09 03:56 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Vilniuje, pirmajame regione, autobuso ir troleibuso keleiviai gali atsiskaityti už kelionę išmaniuoju telefonu. Vos prieš dvi savaites pristatyta naujove – bilietu išmaniajame telefone m.Ticket – jau naudojasi daugiau nei 7 tūkstančiai viešojo transporto keleivių.

„Tai patogi Vilniečio kortelės alternatyva. Viešojo transporto keleiviai puikiai įvertino šią naujovę ir aktyviai pradėjo ja naudotis. Papildomai nereikia pirkti Vilniečio kortelės, pakanka nemokamai parsisiųsti programėlę į savo mobilųjį telefoną“,- sako Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Programėlėje taip pat galima suplanuoti kelionės maršrutą bei įvertinti kelionės kokybę – jos saugumą, punktualumą, pažymėti ar švaru transporto priemonėje, taip pat yra galimybė ir surašyti papildomus komentarus.

„Siekiame, kad kelionės viešuoju transportu ir bilietų įsigijimas būtų kaip įmanoma paprastesnis ir keleiviai dažniau rinktųsi viešąjį transportą. Programėlė m.Tikcet – viena iš daugelio priemonių darant Vilniaus transportą patogesniu. Tikimės, kad šią programėlę savo telefonuose turės ir tie, kurie dažniau renkasi keliones automobiliu“,- sako Modesta Gusarovienė, SĮ “Susisiekimo paslaugos” atstovė.

Susimokėti už viešojo transporto bilietus programėlėje m.Ticket galima per elektroninę bankininkystę, taip kaip įprasta perkant internetu. Šiuo metu galima sumokėti iš didžiųjų bankų sąskaitų DNB, SEB, Swedbank, Nordea.

Tikimąsi, kad dar šiais metais įsigyti bilietą naudojantis m.Ticket bus galima ir per mobiliojo operatoriaus sąskaitą.

m.Ticket gali naudotis visi į savo išmaniuosius telefonus atsisiuntę nemokamą specialią programėlę iš „App store“ (iOS operacinei sistemai) ar „Google Play“ („Android“ operacinei sistemai).

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.