Naujas IVECO – Romos futbolo klubui

vasario 24 05:14 2015 Spausdinti straipsnį Įdomybės

„Romos“ futbolo klubo žaidėjai važinės nauju „Iveco Magelys Pro“, kurį komandai perdavė kompanijos „IVECO Bus“ atstovai.

Autobusas – 12,8 m ilgio, jame sumontuotas 400 AG „Cursor9“ variklis su dvylikos pakopų ZF „AS Tronic“ pavarų dėže.

Autobusas nudažytas tradicinėmis komandos spalvomis, ant jo šono pavaizduota vilko galva – klubo simbolis.

Tačiau vienas iš įspūdingiausių elementų – oficialus komandos herbas, susidedantis iš daugybės nedidelių nuotraukų, kurias aistruoliai įkėlė į komandos tinklapį. Parinktos nuotraukos, sulaukusios daugiausia tinklapio vartotojų simpatijų.

Autobuso dizainu rūpinosi „Romana Diesel“ – vienas iš seniausių IVECO ir „IVECO Bus“ atstovų, dirbančių Lacio regione daugiau nei 75-erius metus. Salone – 42 odinės sėdynės, du žaidimų staliukai galinėje autobuso dalyje ir aštuonios papildomos gulimos vietos, jei žaidėjai gautų traumą.

Autobuse taip pat veikia 4G Wi-Fi ryšys, palydovinė antena, du LCD monitoriai, ausinės ir USB jungtys ties kiekviena sėdyne ir pan. „Magelys Pro“ taip pat sumontuotos išorinį vaizdą filmuojančios kameros, kurių dėka galima per televiziją transliuoti žaidėjų išlipimą iš autobuso prie futbolo stadiono.

Autobuso stiklų plotas didesnis, tai suteikia galimybę geriau matyti aplinką. „Magelys Pro“ priekį puošia šviesos diodų žibintai, galiniai žibintai – taip pat šviesos diodų.

Tai, kad komanda eilinį kartą pasirinko IVECO autobusą, demonstruoja gražų Italijos gamintojų ir futbolininkų bendradarbiavimą.

eBus.lt

Organizatorių nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.