Naujasis generalinis sekretorius T. Garuolis: darbas „Linavoje“ nėra svetimas

spalio 31 04:47 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Nuo spalio 23 d. asociacijos „Linava“ sekretoriatui vadovauja Tomas Garuolis. Naujasis generalinis sekretorius prisistato asociacijos nariams ir atsako į aktualiausius klausimus.

 

 

 

 

 

 

Kaip Jūs prisistatytumėte transporto atstovams?

Pastaruoju metu dirbau asociacijoje „Linava“ sekretoriumi transporto politikai. Tad darbas „Linavoje“ nėra svetimas. Pasikeitė pareigos, bet ne darbo specifika. Nesijausiu naujokas generalinio sekretoriaus pareigose.

Kaip minėjote, prieš tai dirbote sekretoriumi transporto politikai, tai reiškia, kad visos esminės vežėjų problemos yra žinomos?

Tikrai taip. Žinau, kur vežėjams skauda labiausiai, kur yra įsisenėjusios problemos ir kokios laukia ateityje. Pačiam teko ne vieną problemą spręsti, diskutuoti apie jų sprendimo būdus su valstybinėmis institucijomis, nekalbant apie pačius vežėjus. Tačiau matau ir iššūkių, kuriuos reikės įveikti. Norėčiau visus asociacijos narius pakviesti būti aktyvesniais, dalyvauti komitetų veikloje, informuoti apie įvykius ir pasikeitimas. Informacija iš pirmų lupų labai naudinga, tiksliau identifikuojamos problemos. Be jokios abejonės, tai leidžia surasti ir geriausią bei greičiausia sprendimo būdą.

Ar laukia pokyčiai asociacijos sekretoriate, atsivesite naujų žmonių?

Kadangi jau dirbau sekretoriate, tad puikiai pažįstu visą kolektyvą. Manau, kad šiuo metu esami darbuotojai susitvarko su keliamomis užduotimis, dirba profesionaliai ir pokyčių sekretoriato struktūroje vykdyti neplanuoju. Nemanau, kad jų reikia. Komanda jau „susižaidusi“. Sieksiu, kad sekretoriato veikla būtų sistemiška.

Kokius esminius darbus matote šiuo metu?

Asociacijos interesų spektras labai platus. Užduotis sekretoriatui kelia prezidentas, prezidiumas ir pats gyvenimas. Nuo rūpesčio dėl kelionės leidimų į trečiąsias šalis iki vairuotojų įdarbinimo, paramos verslo ryšiams, mokesčių politikos ir kt. Svarbu identifikuoti prioritetus ir efektyviai išnaudoti turimus sekretoriato resursus. Mano tikslas bus užtikrinti, kad sekretoriatas su šiomis užduotimis susitvarkytų ir jas įgyvendintų laiku.

Kaip vertintumėte asociacijos būklę šiuo metu? Kokios yra asociacijos stiprybės?

Visada galima geriau ir būtent to ir sieksiu. Esamas prezidiumas ir sekretoriatas drąsiai imasi darbų ir iššūkių, o tai nuteikia pozityviai. Visi dirba bendram tikslui, o tai palengvina kasdieninėje veikloje. Galbūt ne viską pavyksta įgyvendinti norimu greičiu, tačiau darbai nestovi. Juose atsirado nuoseklumas ir užtikrintumas. Jeigu galima taip išsireikšti, „Linavos“ vežimas nebėra stumiamas iš galo, nežinant kur jis važiuoja, o yra traukiamas iš priekio konkrečiu pasirinktu keliu. Tai ir yra asociacijos didžiausia stiprybė – žinoma ko norima ir kokiu keliu to pasiekti.

Linavos informacija