grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

„Busworld Europe“ parodoje – troleibusas iš Ciuricho gatvių

Didžiausioje pasaulyje keleivinio transporto priemonių parodoje buvo galima apžiūrėti naują HESS troleibusą, skirtą Ciuricho miestui.                

Skaityti daugiau

Keliuose yra slidžių ruožų

Didžiojoje šalies dalyje ant kelių dangų susiformavo plikledis. Slidūs valstybinės reikšmės kelių ruožai yra barstomi. Vairuotojų prašome atkreipti dėmesį į kelio dangos būklę, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo.    

Skaityti daugiau

Nuo gruodžio 11 d. autobusai kursuos pro Lukiškių aikštę

Nuo pirmadienio, gruodžio 11 d., pro Lukiškių aikštę pradės kursuoti Vilniaus miesto autobusai. Nuo tos dienos keičiama dalies viešojo transporto maršrutų eismo organizavimas ir eismo tvarkaraščiai.      

Skaityti daugiau

Kauniečių nuomonė apie viešąjį transportą gerėja

Iki vėlyvo vakaro apie šimtą susirinkusių miestiečių į  Kauno miesto darnaus judumo plano (DJMP) diskusiją kalbėjosi apie viešojo transporto problemas bei galimybes jį padaryti patogesnį ir patrauklesnį.      

Skaityti daugiau

Naujas viešojo transporto konceptas: „Transit Integrated Motive“

Naują viešojo transporto rūšį pristatė dizaino studentas Axel‘is Kurkjian. Tai – prabangi transporto priemonė, kuri gali būti skirta tiek privačiam, tiek visuomeniniam naudojimui.        

Skaityti daugiau

Per savaitę šalies keliuose žuvo 2 dviratininkai

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja: gruodžio pirmąją savaitę (1–7 dienomis), penktadienį–ketvirtadienį, šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 79 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 2 eismo dalyviai: 60-ties ir 68-erių metų

Skaityti daugiau

Originalūs mokykliniai autobusai

Kai kurie iš mūsų pristatomų autobusų atlieka savo funkciją – veža vaikus į mokyklas. Kai kurie iš jų perdaryti ir naudojami kitoms reikmėms. Tačiau visi jie originalūs ir neįprasti.   

Skaityti daugiau

Keleivinio transporto tarybos pasitarime – gera žinia tolimojo susisiekimo maršrutais vežantiems vežėjams

Gruodžio 7-ąją į posėdį asociacijoje „Linava“ rinkosi Keleivinio transporto tarybos nariai. Susirinkime taip pat dalyvavo Lietuvos transporto saugos administracijos Transporto veiklos reguliavimo skyriaus vedėjas Virginijus Čiškauskas, įmonės „Eljunga“ atstovas Artūras

Skaityti daugiau

Priimtos Transporto lengvatų įstatymo pataisos

Seimas priėmė Transporto lengvatų įstatymo pataisas (projektas Nr. XIIIP-571(2), kuriomis nuspręsta nustatyti, kad nuo 1939–1990 metų okupacijų nukentėję asmenys – politiniai kaliniai ir tremtiniai, buvę getų, koncentracijos ar kitokio tipo

Skaityti daugiau

Klaipėdos mieste – penkios naujos švieslentės

Klaipėdos mieste baigtos įrengti penkios naujos švieslentės Autobusų stoties, Pempininkų, Žvejų rūmų, Smiltelės, I.Simonaitytės stotelėse.      

Skaityti daugiau