grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Paskelbusiems prastovas: ką daryti norint gauti subsidiją

Karantino ir ekstremalios padėties dėl koronaviruso metu darbdaviui paskelbus prastovą, jis turi galimybę gauti subsidiją. Subsidija skiriama kompensuoti dalį darbo užmokesčio, kuris buvo sumokėtas per prastovą. Socialinės apsaugos ir darbo

Skaityti daugiau

Balandžio 6-oji – saugaus eismo diena Lietuvoje

Tai diena, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui – eismo dalyviui susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – moralę, atsakomybę, sveikatos ir gyvybės trapumą šių dienų globalizacijos pasaulyje.    

Skaityti daugiau

Kauno miesto viešajame transporte bei kai kuriose bilietų platinimo vietose laikinai neparduodami bilietai

Kauno miesto viešajame transporte laikinai neparduodami vienkartiniai bilietai.        

Skaityti daugiau

Sostinėje nuo balandžio 4 d. – mažiau viešojo transporto

Sostinėje toliau kintant keleivių srautams nuo balandžio 4 d. papildomai keičiami viešojo transporto tvarkaraščiai. Visas korekcijas SĮ „Susisiekimo paslaugos“ vykdo remdamasi naujausiais keleivių srautų duomenimis ir karantino laikotarpio judėjimo tendencijomis.

Skaityti daugiau

Susisiekimo ministerija: automobilių techninę apžiūrą bus galima atlikti vėliau

Atsižvelgdama į riziką, susijusią su koronaviruso plitimu, Susisiekimo ministerija keičia privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros atlikimo tvarką. Pasibaigus techninės apžiūros galiojimo terminui, ją bus galima atlikti pasibaigus karantino laikotarpiui ir

Skaityti daugiau

„De Soto K“ – amerikietiško automobilio istorija Europoje

„De Soto K“ pagamintas 1929 m. Amerikoje. Automobilio variklis – 6 cilindrų, tūris – 3 200 ccm.      

Skaityti daugiau

Į Berlyno gatves grįžta troleibusai?

Berlyno viešojo transporto operatorius BVG svarsto galimybę vežti keleivius Berlyno Spandau rajone troleibusais. Maršrutais važinėtų sudvejintos transporto priemonės su „In Motion Charging“ technologija.        

Skaityti daugiau

Dėl koronaviruso sunkumus patiriančiam verslui – specialus fondas

Siekdama mažinti pandemijos COVID-19 padarinius ekonomikai, užtikrinti Lietuvoje veikiančių bendrovių likvidumą ir skatinti verslo plėtrą, Vyriausybė šiandien priėmė sprendimą įsteigti fondą, skirtą investuoti į sunkumus dėl COVID-19 patiriantį verslą.  

Skaityti daugiau

Pratęsiamas per karantiną baigusių galioti vairuotojo pažymėjimų terminas

Per karantiną baigusių galioti vairuotojo pažymėjimų galiojimo terminas yra pratęsiamas automatiškai visam karantino laikotarpiui ir dar papildomai 30 kalendorinių dienų po jo pabaigos. Šis palengvinimas užtikrins, kad vairuotojai šiuo metu

Skaityti daugiau

Policija pateikia nusikalstamumo grėsmių vertinimą ir patarimus žmonėms

Lietuvos policija, reaguodama į pandemiją Lietuvoje ir visame pasaulyje, operatyviai perorientavo savo veiklą ir didesnį dėmesį skiria gyventojų sveikatos apsaugai, viruso plitimo mažinimui, savivizoliacijoje esančių asmenų kontrolei.    

Skaityti daugiau