Nauji mikroautobusai Kaune jau važiuoja ir 54-uoju maršrutu

gruodžio 16 04:41 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Atnaujintose Kauno miesto gatvėse pastarosiomis dienomis pasirodė dar dešimt naujųjų „Mercedes Benz Sprinter“ mikroautobusų, kurie važiuoja 54-uoju maršrutu „Sargėnai – Respublikinė Kauno ligoninė“.

Šiuo metu naujieji mikroautobusai aptarnauja jau keturis maršrutus – 53-ąjį, 54-ąjį, 55-ąjį ir 57-ąjį. Mikroautobusuose „Mercedes Benz Sprinter“ įdiegta šiuolaikiška įranga: elektroninės švieslentės, keleivių skaičiavimo sistema, aukštos raiškos vaizdo kameros, kasos aparatai, kondicionieriai, automatinės pavarų dėžės ir kt. Planuojama, kad ateityje maršrutiniuose taksi bus įdiegtas ir miesto elektroninis bilietas. Naujuosius mikroautobusus vairuoja profesionalūs ir mandagūs uniformas vilkintys vairuotojai.

Naujųjų transporto priemonių salonas yra itin erdvus ir šviesus. Viduje – 16 patogių sėdimų ir 6 stovimos vietos. Salono aukštis siekia nuo 1,9 iki 2,3 m. Tiek transporto priemonių sėdynės, tiek ir kita apdaila pagaminta iš lengvai valomų ir nuo vandalų apsaugotų medžiagų. Dvigubi stiklai ir patikima šildymo bei vėsinimo įranga užtikrina, kad vasarą mikroautobuso viduje būtų vėsu, o žiemą šilta.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.