Nelikus mikroautobusų, nuo liepos 1 d. koreguojamos „Kauno autobusų“ maršrutų trasos

birželio 06 04:02 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo liepos 1 d. iš Kauno viešojo transporto vežėjų tinklo pasitraukus UAB „Kautra“ nutraukiamas maršrutinių taksi vežimas. Įvykus pokyčiams iki šiol už pagrindinį keleivių vežimą atsakinga savivaldybės įmonė UAB „Kauno autobusai“ koreguos atitinkamų maršrutų trasas ir pasiūlys keleiviams keliauti dar pigiau ir patogiau.

Atnaujindami esamus ir pridėdami naujus autobusų maršrutus įmonė užtikrins keleivių pervežimą miesto ir rajono gyventojams įprastomis kryptimis. Vasaros pradžioje pasitelkę visus autobusų parko pajėgumus ir keleivius veždami jau įprastais raudonos spalvos didelės ir mažos talpos autobusais, rudenį vežėjas pasiūlys dar patogesnį ir komfortiškesnį keliavimą 30 -čia visiškai naujais, mažos talpos autobusais.

Pagrindiniu miesto viešojo transporto vežėju nuo Liepos 1 d. tapus UAB „Kauno autobusai“, kelionės privataus vežėjo maršrutiniais taksi vykdytais maršrutais keleiviams taps pigesnės. Rinkdamiesi šiai dienai įprastą galimybę per 30 min. nuo kelionės pradžios persėsti į kitą transporto priemonę, keleiviai į visas viešajam transportui priklausančias transporto priemones (troleibusus, didelės ir mažos talpos autobusus) galės persėsti nemokamai. Viešojo transporto tinkle likus vieningai bilietų rūšių ir kainų sistemai, visame viešajame transporte bus taikoma dabar veikianti lengvatų sistema.

Iš anksto miesto gyventojus ir svečius informuodama apie nuo vasaros miesto transporte įvyksiančius pokyčius, įmonė anksčiau maršrutiniu taksi keliavusiems keleiviams, elektroninio bilieto sąskaitoje sukaupusiems bet kokią pinigų sumą, pasiūlys daugiau nei vieną galimybę juos išnaudoti kelionėms viešuoju transportu. Pirkimo vietoje pageidaujama suma papildę ir pakeitę elektroninio bilieto rūšį, anksčiau maršrutiniuose taksi be lengvatų keliavę keleiviai nuo šiol galės jomis naudotis, kartu su savimi turėdami šią teisę patvirtinančius dokumentus. Elektroniniame biliete sukauptą pinigų sumą ir toliau bus galima panaudoti kelionėms viešuoju transportu arba juos atsiimti specializuotame keleivių aptarnavimo centre.

Kartu su nuolat augančiu ir 2022 metais kultūros sostine tapsiančiu miestu pirmyn žengianti, keleivių vežimo ir aptarnavimo paslaugas autobusais ir troleibusais Kaune teikianti įmonė, ir toliau kviečia būti išmaniems ir viešuoju transportu keliauti pigiau ir patogiau. Rudenį kauniečiams ir miesto svečiams pristačiusi mobiliajam telefonui skirtą bilietų žymėjimo programėlę „Žiogas“, bendrovė ir toliau kviečia taupyti ne tik savo laiką, bet ir pinigus keliaujant ir tuo pačiu kaupiant sumą mėnesiniam bilietui.

Brandų, 85-erių metų jubiliejų pavasarį atšventusi UAB „Kauno autobusai“, šiais metais kauniečių bei miesto svečių akis džiugins ne tik kiekvieną savaitę vis naujais gatvės meno kūriniais tampančiais „Škoda“ troleibusais, bet ir vasaros pabaigoje į miesto gatves išriedėsiančiais 85 naujais troleibusais. Per metus beveik 80 mln. keleivių pervežanti įmonė keleivius aptarnaus moderniais, aukščiausius kokybės standartus atitinkančiais „Solaris“ troleibusais. Iki metų pabaigos visas bendrovės troleibusų parkas bus žemagrindis.

Daugiau informacijos apie naujus maršrutus ir tvarkaraščius nuo liepos 1 d. kviečiame ieškoti interneto svetainėje: www.stops.lt/Kaunas

Informaciją nemokamu telefonu 8 800 20 000 teiks kauniečių aptarnavimo centras „Mano Kaunas“.

Bendrovės „Kauno autobusai“ informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka