Nuo birželio 2-osos Klaipėdoje įsigalioja vasaros sezono tvarkaraščiai

gegužės 30 03:46 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Kaip įprasta, nuo birželio vasaros sezonui keičiami Klaipėdos autobusų tvarkaraščius.

 

 

 

Daugiausia pasikeitimų bus pajūrio kryptyse. Vasaros sezonui grąžinamas maršrutas 4A. Tačiau šiais metais šiek tiek koreguojama jo trasa: dėl komplikuoto eismo rekonstruojamoje Pajūrio gatvėje maršrutas baigsis Girulių geležinkelio stotelėje.

Dėl tos pačios priežasties iš esmės keičiame 24-ojo maršrutą: jis tampa žiediniu, nuo Kalotės per Dargužius, Kunkius autobusas suks į Kalotę ir į miestą grįš Liepojos plentu.

Dėl didesnių keleivių srautų į pajūrį dažniau važiuos 6-tukas, o greitasis 6E važiuos visą dieną, taip pat ir savaitgaliais. Tuo pačiu 6A daro sezoninę pertrauką.

Pačiame mieste, Šilutės plento ašyje, tvarkaraščių pokyčiai nežymūs. Nutraukiamas 5A eismas, kursavimo pertrauką vasarai daro 2B, vienu kitu reisu darbo dienomis bus mažiau 2,5,15 maršrutuose.

Minijos gatvės ašyje darbo dienomis vos rečiau kursuos 9-ojo maršruto autobusas. Kadangi nuo šios vasaros reguliariai bus kilnojamas Pilies tiltas, tais laikais šis autobusas bus nukreipiamas į apvažiavimą Tiltų gatve.

Pagrindinėje, Taikos prospekto ašyje, grafikų pokyčiai kol kas bus nežymūs.

Keisis maršrutinių taksi M5, M6,M8 grafikai, kiek pavėlinama jų darbo pradžia ryte. Ženkliai pasikeis M5 trasa: ji šiaurinėje dalyje pratęsiama iki Senosios Panevėžio stotelės.

Patogesnis savaitgaliais vasaros metu tampa susisiekimas su Dituva ir Vaiteliais (40-asis ir 42-asis maršrutai).

Naujus tvarkaraščius galite rasti čia:  http://www.stops.lt/klaipeda/#lt

Klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka