Nuo rugsėjo 11 d. keičiasi Grigiškėse važiuojančių autobusų trasos

rugsėjo 08 04:02 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Vykdant Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcijos darbus, nuo rugsėjo 11 d. iki lapkričio 1 d.  bus uždarytas išvažiavimas į A1 Vilnius–Kaunas kelią. Atsižvelgiant į šiuos pakeitimus atitinkamai keičiamos ir viešojo transporto trasos Grigiškėse, praneša Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“.

 

Nuo rugsėjo 11 d. 28-ojo Grigiškės–Žemieji Paneriai, 29-ojo Grigiškės–Lazdynai–Žemaitės g.–Vilkpėdė ir 59-ojo Grigiškės–Lazdynai–Laisvės pr.–Žvėrynas maršrutų autobusai važiuos suformuota apylanka – autobusai, važiuodami Mokyklos g. link Vilniaus, nebeišvažiuos į A1 Vilnius–Kaunas kelią, o suks į kairę ir važiuos link Pašto gatvės, toliau – Mokyklos, Kovo 11-osios gatvėmis link Vilniaus.

Kovo 11-osios g. bus įrengtos papildomos stotelės – Kunigiškių, Šviesos, Salos, kuriose stos 28-ojo, 29-ojo ir 59-ojo maršrutų autobusai, važiuojantys link Vilniaus.

Atsižvelgiant į numatytus maršrutų trasų pakeitimus bus keičiami ir šių autobusų maršrutų eismo tvarkaraščiai. Atnaujinti eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti nuo rugsėjo 7 d. Viešojo transporto stotelėse informacija bus skelbiama nuo rugsėjo 8 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinkle „Facebook“ www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt), darbo valandomis – ir telefonu (8 5) 210 7050.

Vilniustransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka