Oranžiniai komposteriai Klaipėdos autobusuose – nuo rudens

liepos 02 13:47 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Kai kuriuose Klaipėdos autobusuose keleiviai jau pastebėjo naujus oranžinius e.komposterius. Jie kol kas neveikia – ir neturi dar veikti – kelionės bilietas kaip įprasta žymimas geltonajame komposteryje.

 

 

 

Naujuosius komposterius palaipsniui įrenginėjame dėl to, kad didžioji dalis autobusų kasdien važiuoja, o įrangą instaliuojame tuose, kurie stovi rezerve ar tvarko smulkius gedimus. Iš viso mūsų sistemoje rieda per 200 autobusų, kiekviename yra po 1-3 e.komposterį. Taigi atėjus dienai „D“, kai per vieną naktį pereisime prie naujos e.bilieto sistemos, apie 400  naujų oranžinių komposterių turi pradėti veikti be priekaištų. O tam reikalingas neskubrus, kruopštus jų instaliavimo ir paruošimo darbas: įrenginys dirbs agresyvioje terpėje – vibracija, dideli temperatūros ir drėgmės svyravimai. Tad per artimiausius mėnesius naujieji, kol kas dar neveiksiantys oranžiniai komposteriai palaipsniui bus įrengti visuose autobusuose.

O išbandyti veikiantį oranžinį komposterį jau du mėnesius galima naujuosiuose maršrutiniuose taksi (primename, jog juose negalioja įprastiniai autobusų bilietai, norint atsiskaityti e.bilietu reikia pasipildyti e.piniginę).

Klaipedatransport.lt