Pabiržėje – Keleivinio transporto darbuotojų sąskrydis

by Lina | 10 rugsėjo, 2018 4:28 am

 2018 m. rugsėjo 8-9 dienomis profesinių sąjungų iniciatyva surengtas sąskrydis Pabiržėje.

 

 

 

 

 

 

Jame dalyvavo Seimo nariai  Aušra Papirtienė, Lauras Stacevičius, Gediminas Vasiliauskas, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, UAB „Vilniaus viešasis transportas“ generalinis direktorius Rimantas Markauskas ir technikos direktorius Mindaugas Žalkauskas. Iš viso sąskrydyje dalyvavo daugiau kaip 200 keleivinio transporto įmonių darbuotojų.

Keleivinio transporto sąskrydžio dalyvius pasveikino UAB „Vilniaus viešasis transportas“ Darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Algirdas Markevičius, UAB „Kauno autobusai“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Bronius Bučelis ir UAB „Busturas“ profsąjungos pirmininkė Alma Steponaitienė.

Profsąjungų pirmininkai paminėjo, kad pirmą kartą organizuodami sąskrydį įmonių darbuotojams siekia ir ateityje burti darbuotojus bei tinkamai atstovauti jų interesams.

Sąskrydžio dalyviams svečiai palinkėjo gerų sportinių varžybų ir gerų rezultatų. Deja, ne visi kviesti svečiai atvyko, sąskrydžio dalyviai pasigedo UAB „Kauno autobusai“ ir UAB „Busturas“ įmonių vadovų, kurie nerado laiko dalyvauti sąskrydyje ir pasveikinti įmonių darbuotojus ir jų šeimos narius.

Sąskrydžio dalyviai nenuobodžiavo: vyko sąskrydžio varžybos: tinklinio, krepšinio, teniso, virvės traukimo, parengtas kliūčių ruožas mažiesiems ir pan.

Sąskrydyje ne tik linksminomės: su Seimo nariais aptarėme tolimesnį bendradarbiavimą ir išklausėme bei pasikeitėme nuomonėmis su UAB „Vilniaus viešasis transportas“ vadovais.

Susumavus varžybų rezultatus, atminimo dovanėlėmis apdovanoti prizininkai, prizus įsteigė įmonių profsąjungos pirmininkai. Kiekvienas dalyvavęs vaikas gavo po indelį medaus.

Sąskrydžio dalyviai bendravo tarpusavyje, vaišinosi žuviene, plovu ir šašlykais. Susirinkusiems koncertavo grupės „Laimingu būti gera“ ir Nerijus Liubertas. Vėlai vakare visi grožėjosi saliutais.

Tikimės, kad ir kitais metais pratęsime gražią tradiciją, kad prie sąskrydžio dalyvių prisijungs daugiau keleivinio transporto įmonių profesinių sąjungų organizacijų.

Bronius Bučelis

Sąskrydžio dalyvių nuotraukos

 

Source URL: http://ebus.lt/pabirzeje-keleivinio-transporto-darbuotoju-saskrydis/