Palangoje – dar daugiau naujų autobusų

by Lina | 17 sausio, 2017 6:04 am

apie-vl[1]Privatus Palangos miesto vežėjas – UAB „Vlasava“ – įsigijo dar vieną  „Isuzu Citibus“. Iš viso kurorte jau važinėja dvi tokios transporto priemonės.

 

 

 

 

Pirmąjį „Isuzu Citibus“ Palangos vežėjai įsigijo praėjusių metų rugpjūtį. „Autobusas mums pasirodė patrauklus dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. Jame sumontuoti mums gerai pažįstamų Europos gamintojų agregatai. Optimalus ir transporto priemonių dydis – jie gali vežti 69 keleivius. Be to, šie autobusai ekonomiški bei ekologiški“, – sako UAB „Vlasava“ direktorius Saulius Čepkauskas.

Pasak jo, Palanga – kurortinis miestas, čia atvyksta daug žmonių tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio. „Privalome būti šiuolaikiški ir pasiūlyti keleiviams modernius, draugiškus aplinkai, saugius autobusus. Puiku ir tai, kad „Citibus“ pritaikyti žmonėms su įvairiomis negaliomis“, – kalba S. Čepkauskas.

Autobusai apklijuoti Palangos miesto tematiką atspindinčiais lipdukais, jų dizainas – patrauklus bei išskirtinis. „Tokios transporto priemonės reprezentuoja ne tik mus, vežėjus, bet ir visą miestą“, – teigia įmonės direktorius.

Naujieji „Isuzu Citibus“ važinės ne tik po Palangą – jie veš keleivius į Šventąją, užsukdami paimti keleivių iš Palangos oro uosto. Naujieji autobusai taip pat važinėja iš Palangos į Klaipėdą. „Pastebėjome, kad modernūs autobusai padeda pritraukti į viešąjį transportą daugiau jaunimo. Mūsų autobusuose veikia nemokamas Wi-Fi internetas, jie šilti, jaukūs, patogūs keleiviams“, – sako UAB „Vlasava“ komercijos direktorius Modestas Čeponkus.

„Isuzu“ atstovės Lietuvoje bendrovės „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslan Andrejev džiaugiasi, kad Lietuvoje įsigyjama vis daugiau naujų autobusų. „Mus ypač džiugina tai, kad Palangos vežėjai įsigijo mūsų siūlomų miesto autobusų. Prieš ES struktūrinių projektų pradžią mums svarbu įgyti Lietuvos vežėjų pasitikėjimą, išbandyti „Isuzu“ Lietuvos klimato sąlygomis, ypač dabar, kai už lango – tikra Lietuviška žiema“.

Iki šiol Lietuvoje ir Baltijos šalyse daugiausia būdavo parduodama priemiesčio bei tarpmiesčio vežimams skirtų vidutinės klasės „Isuzu”. „Dabar galime pasiūlyti savo klientams ir puikios kokybės miesto autobusų už priimtiną kainą. Neslepiame ambicijų įsitvirtinti ir šių autobusų pardavimo rinkoje“, – sako R. Andrejev.

„Isuzu“ autobusai atitinka visus ES direktyvose numatytus reikalavimus, gamintojai nuolat investuoja į naujausių technologijų diegimą. Naujai įkurtame „Isuzu“ RND kūrybiniame ir eksperimentinių bandymų centre visi gaminiai kruopščiai testuojami.

„Isuzu“ jau pasiūlė Europos rinkai sertifikuotus 9,5, 12 ir 18 metrų ilgio SGD autobusus, Europos miestuose natūraliomis sąlygomis išbandomi elektriniai autobusai. „Taip pat norėčiau priminti, kad į visus „Isuzu“ priemiesčio ar tarpmiesčio autobusus gali būti įmontuoti keltuvai neįgaliesiems. Gamintojai nuolat pabrėžia, kad visi žmonės yra lygūs ir privalo turėti vienodas sąlygas keliauti viešuoju transportu“, – sako Ruslan Andrejev.

Bendrovės vadovas džiaugiasi, kad „Vlasava“, pirmoji Lietuvoje išbandžiusi „Isuzu“ autobusus, įsigijo jų ir dar. „Vlasava“ – privati keleivinio transporto įmonė, kurios vadovai ypač stropiai apskaičiuoja, kas apsimoka ir kas ne. Tai, kad pavažinėję mūsų autobusais, jie nusprendė įsigyti dar, teikia mums daug vilčių“, – kaba R. Andrejev.

Iš viso bendrovė „Vlasava” planuoja įsigyti keturis „Isuzu” autobusus.

 

Lina Jakubauskienė

Nuotraukos – iš UAB „Saločiai ir partneriai“ archyvo

 

 

Endnotes:
 1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/01/apie-vl.jpg
 2. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/01/apie-vl1.jpg
 3. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/01/apie-vl3.jpg
 4. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/01/apie-vl2.jpg
 5. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/01/apie-vl4.jpg
 6. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/01/apie-vl.jpg
 7. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/01/apie-vl7.jpg
 8. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/01/apie-vl6.jpg
 9. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/01/apie-vl9.jpg
 10. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/01/apie-vl8.jpg
 11. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/01/apie-vl51.jpg

Source URL: http://ebus.lt/palangoje-dar-daugiau-nauju-autobusu/