Panevėžio miesto autobusų eismas gali būti pratęstas į vakarus

birželio 03 02:50 2014 Spausdinti straipsnį Naujienos

Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Janina Gaidžiūnaitė ir Žydrūnas Kvedaras susitiko su „Babilono“, „Dominari“ ir „Mokvežos“ bendrovių atstovais. Diskutuota dėl galimybės pratęsti į vakarus miesto maršrutinius autobusus.

„Į vakarinę Panevėžio dalį nuo Savitiškio g. stotelės nevažiuoja miesto autobusai. Tuo tarpu čia veikia vienas didžiausių Aukštaitijos prekybos centrų „Babilonas“, 6 kiti prekybos ir paslaugų pastatai, o artimiausiu metu vietoj buvusio prekybos centro „Bauhof“ atvers duris čiužinių gamykla „Dominari“, – teigė „Ogmios“ grupės valdybos narys Arūnas Žemaitis.

Pasak verslininkų, panevėžiečiams sunkiau aplankyti didžiausią savo miesto prekybinį rajoną, o gavę darbo naujose gamyklose jie arba turėtų važiuoti automobiliu, degalams skirdami dalį algos, arba prarasti laiką eidami pėsčiomis. Todėl verslininkai siūlo pratęsti pusę autobusų maršrutų, kurių paskutinė stotelė dabar yra „Savitiškio g.“, dar bent 3 stotelėmis į vakarus iki prekybos centro „Moki-veži“.

„Sutinku, kad turime ištiesti ranką verslui ir palengvinti susisiekimą su darboviete ar gyvenamąja vieta. Artimiausiu metu pradėsime projektavimo darbus, organizuosime susitikimus su specialistais. Tikiu, kad geranoriškas ir abiem pusėms priimtinas sprendimas bus surastas“, – sakė miesto meras Vitalijus Satkevičius.

Atsižvelgus į tai, kad įkurta LEZ, tačiau gamyklų dar nėra, svarstyta galimybė pratęsti 6-ojo autobuso maršrutą į LEZ teritoriją. Tai galėtų būti padaryta pastačius pirmąją gamyklą.

Panevėžio savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.