Parengtas vežėjo parinkimo keleivių vežimui maršrutu Jurbarkas–Kaunas–Jurbarkas sąlygų projektas

rugsėjo 26 14:20 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Jurbarko rajono savivaldybės administracija informuoja, kad vykdydama Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2017 m. gegužės 25 d. sprendimą Nr. T2-156 „Dėl keleivių vežimo vietiniu susisiekimo maršrutu Jurbarkas–Kaunas–Jurbarkas“ parengė Vežėjo parinkimo keleivių vežimui vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutu Jurbarkas–Kaunas–Jurbarkas konkurso būdu sąlygų projektą, kurį teiks tvirtinti rugsėjo 28 d. vyksiančiame savivaldybės tarybos posėdyje.

 

Administracija, išanalizavusi pervežamų maršrutu Jurbarkas–Kaunas–Jurbarkas keleivių skaičių, įvertinusi alternatyvas keleiviams vykti į Kauną tolimojo susisiekimo maršrutais, atsižvelgdama į mokinių pavėžėjimo poreikį ir galimybes, kartu su šiomis sąlygomis savivaldybės tarybai teikia tvirtinti ir vietinio susisiekimo maršruto Jurbarkas–Kaunas–Jurbarkas eismo tvarkaraščio projektą, kuriame vietoje buvusių 12 iš Jurbarko išvykimo laikų numatoma palikti 5 išvykimo laikus (atitinkamai tiek pat išvykimo laikų paliekama ir vykstantiems iš Kauno į Jurbarką).

Su Vežėjo parinkimo keleivių vežimui vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutu Jurbarkas–Kaunas–Jurbarkas konkurso būdu sąlygų ir eismo tvarkaraščio projektais galite susipažinti čia:

http://www.jurbarkas.lt/index.php?1620416683

 

Jurbarko rajono savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka