Pasaulio futbolo čempionato dalyvius veš „Hyundai“ autobusai

gegužės 23 03:22 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Pietų Korėjos kompanija „Kia Motors“ tęsia bendradarbiavimą su FIFA, prasidėjusį dar 1999-aisiais. „Hyundai“ autobusai veš Brazilijoje vyksiančio Pasaulio futbolo čempionato dalyvių komandas.

Sėkmingai vežusi Pietų Afrikoje 2010-aisiais vykusio Pasaulio futbolo čempionato dalyvius, „Hyundai“ užsitikrino teisę bendradarbiauti su FIFA iki 2022-ųjų. Taigi korėjietiškais autobusais važinės ir 2018-aisiais, ir 2022-aisiais vyksiančių Pasaulio futbolo čempionatų dalyviai.

Be to, „Hyundai“ autobusai veš ir Moterų pasaulio taurės, ir FIFA U-20 bei U-17 Pasaulio taurės vyrų ir moterų čempionatų žaidėjus, taip pat FIFA „Beach Soccer World Cup“ ir kitas pasaulinio lygio varžybose dalyvausiančias komandas.

2010-aisiais vykusiam čempionatui „Kia Motors“ pristatė autobusus 32 nacionalinėms komandoms, puoštus vėliavomis bei kiekvienai komandai parinktais šūkiais.

Organizatoriai ir šįkart paskelbė pasaulinį šūkių konkursą bei sulaukė 160 tūkst. pasiūlymų. Iš jų atrinkti 96 geriausieji, dėl kurių balsavo daugiau kaip milijonas žmonių. Kiekvienai iš 32 čempionate dalyvausiančių komandų atrinkti labiausiai joms tinkantys šūkiai.

Pavyzdžiui, ant čempionato šeimininkų brazilų komandos autobuso puikuosis užrašas: „Ruoškis, artėja šeštasis titulas“. Pasaulio čempionų ispanų autobusas bus papuoštas šūkiu: „Mūsų širdyse – čempionų dvasia“ ir pan.

Visi autobusai bus triašiai, skirtingų spalvų, papuošti šalių, kurių futbolo komandas veš, simbolika.

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.